-
czołg czy armata
prosze pomóżcie
Ludzie stwarzają sobie sami problemy!!!!
Chce chłopina gada i prosi o pomoc to doradzić trza (a nie takiej jajca) - jak nie wy to sprzedawca mu doradzi - a jemu może chodzić tylko o wypchnięcie zwierzaka
A widać że i tak coś sobie zafunduje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mysleć trochę mysleć - to nie boli
Terrarystyka to elitarne "zainteresowanie" - nie każdego na to stać
A jak juz kogoś stać to spróbuj mu przeszkodzić
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum