Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Uroplatus

  1. #1

    Uroplatus

    Dziwi Mnie Jedna Rzecz, Z Kilku Źrodeł wiem i słyszałem że Uroplatus Phantasticus to żadki gekon bardzo wymagający,trudny do kupienia i DROGI.Jednak widze właśnie doroslego uroplatusa za 35 zł na jednej ze stron ze sprzeedażą Zwierząt.TO JEST DROGO ?? Jeśli to parwda to sie nie zastanawiam tylko robie odpowiednie terra dla tego Gekonka i go nabywam (bo wystarczająco już wiem o jego hodowli i mam nieco doświadczenia)


  2. #2

    Re: Uroplatus

    Nie prawda 350 to sie zgodze ale za 35 to mzoesz kupić Cosymbotusa albo jakąś pospolitą Tarentole.


  3. #3

    Re: Uroplatus

    chciałbym ci podac strone na której jest do kupienia za 35 zł ale nie wiem czy można !? :|


  4. #4

    Re: Uroplatus

    Dawaj ta stronke. Wkoncu chcesz sie przekonac czy tak moze byc, a nie chcesz go sprzedac takze mozna.


  5. #5

    Re: Uroplatus

    Ja też poproszę

  6. #6

    Re: Uroplatus

    Znalazłam, myślę ,że to błąd Raczej powinno być 350.

  7. #7

  8. #8

    Re: Uroplatus

    BLUETECH jak chcesz kupić tego gekona skoro jest napisane iż jest niedostępny i zapewniam cię jak będą one w sprzedaży to ich cena bedzie znacznie wyższa (ktoś podał 350 i taka wydaje się realna)


  9. #9

    Re: Uroplatus

    hehe jescze wczoraj było napisane TAK na czerwono czyli że jest to nowy okaz w sklepie .Dobra Nevermind. POZDRO DLA WYCHOWANKÓW


  10. #10

    Re: Uroplatus

    Bluetech ma rację, wczoraj wieczór ten gek był jeszcze dostępny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •