Ja też mam zamiar wprowadzić u siebie luzem hodowle gekoników tajskich, tak w przyszłym roku.
Ale będą one w pomieszczeniu w którym trzymam tylko zwierzaczki i będzie tam dość ciepło więc zobaczymy, może się zadomowią
Ja też mam zamiar wprowadzić u siebie luzem hodowle gekoników tajskich, tak w przyszłym roku.
Ale będą one w pomieszczeniu w którym trzymam tylko zwierzaczki i będzie tam dość ciepło więc zobaczymy, może się zadomowią