Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: gekon płaczący

  1. #1

    gekon płaczący

    czy gekon płaczący ma płeć?? czy jest gekon płaczący samiec i samica czy po prostu gekon płaczący ktory sam sklada jaja itd??


  2. #2

    Re: gekon płaczący

    aha, co ile taki gekonik zrzuca wylinkę- jeśli wogole zrzuca, co mu mam zapewnic do odpowiedzniego życia i wogole co mi poradzicie zeby mu bylo dobrze?? Muszki owocówki bedzie mial ez problemu

    odpisujcie proszę, ale nie slowami: bylo juz kilka razy tylkos obnie poszukaj dziekiw ielkie


  3. #3

    Re: gekon płaczący

    aha i czy ktos ma na sprzedarz takie gekonki?? jak by ktos mial to proszę o kontakt na gg : 3459788


  4. #4

    Re: gekon płaczący

    ej, a gekon płaczący jak zniesie jaja to zaopiekuje sie nimi sam?? czy musze mu robic ten zaczarowany inkubator jak polecił mi ziomek jeden. Przecierz na wolnosci nie ma mowy o zadnym inkubatorze:/. ODP proszę


  5. #5

    Re: gekon płaczący

    jak ogrzewac takiego Gekona??


  6. #6

    Re: gekon płaczący

    Czlowieku poczytaj troche a dopiero zadawaj pytania. wystarczy uzyc funkcji szukaj (jak sam napisales wyzej) lub wpisz w wyszukiwarce polska lub lacinska nazwe a bedziesz mial odpowiedzi na wiekszosc swoich pytan. Nikt nie bedzie ci wypisywal calego opisu dlatego ze tobie sie nie chce troche poszukac.


  7. #7

    Re: gekon płaczący

    taa, ajak wpisuje w goglach to mi nie wyszukuje nc po polsku hackerze
    mam jeden opis, ale potrzebuje wiecej. Widac jak sie znasz na jaszczurkach, ni umiesz nawet odpowiedziec na takie proste pytania jak sam powiedziałes. Jak mi dasz np. 3 linki z opisami tego gatunku to pokażesz ze jestes terrarystą z nastawieniem szczegolnym na jaszczurki:]


  8. #8

    Re: gekon płaczący

    cialem...


  9. #9

    Re: gekon płaczący

    jezeli tobie nie chce sie chwilę poszukac w archiwum, to z jakiej racji innym ma sie chciec odpowiadac na twoje pytania???


    http://www.terrarium.com.pl/forum/se...ct=1&fldbody=1

  10. #10

    Re: gekon płaczący

    stary zalamałeś mnie:/ gekonik płaczący ma pleć raczej samica bo partenogeneza jest rozmnażaniem płciowym

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •