Powtarzam za jaką kasę? Moja agama by z tego raczej jadła bez problemu. Czasem trzeba się nieźle się na pracować, żeby marty kawałek rośliny czy jakiś granulat, stał się godny zainteresowania. Jak się domyślasz pokarm, żywy jest droższy. A czasem chcemy podać jaszczurom uzupełniający.