Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: Mój Kameleon nie chce jeść od 4 dni! Pomocy

  1. #41

    Re: luqu

    Zgadzam sie z wypowiedzia Adamka, Luqu jest jednym z lepszych hodowcow ktorych znam, jego kameleony sa naprawde piekne i zdrowe, dokładnie przestrzega tego, że każde zwierze ktore sprzedaje musi byc całkowicie zdrowe i samodzielnie jedzące. Hatiras juz tak bardzo sie nie starał kiedyś pod tym względem..teraz nie wiem jak jest. Kameleon o ktorym pisał Luqu, że sam pcha sie na ręce naprawde to robi i jest świetny. Zauważyłam tu interesującą dyskusje na temat roślin, jednak widać rownież ze ma ona jakies podteksty. Czyżby jakies niewyrównane porachunki?:>
    pozdrawiam


  2. #42

    Re: Mój Kameleon nie chce jeść od 4 dni! Pomocy

    Nie wiem o co chodzi z "niewyrównanymi rachunkami", mam nadzieję, że nie o mnie, gdyż z dyskutantów znam tylko hatirasa i akurat z tym co on tutaj pisze, ja nie polemizuję. Nie warto wszędzie dopatrywać się podtekstów, a zwłaszcza tam gdzie ich nie ma. Naprawdę ludzie mają czasem różne zdania .


  3. #43

    Re: Mój Kameleon nie chce jeść od 4 dni! Pomocy

    Dawno nie wchodzilem na forum... Moniko...na jakiej podstawie piszesz takie pierdoły, że się nie 'starałem'. Czy coś kiedykolwiek Tobie, bądz osobie z Twoich znajomych sprzedałem...? Nie przypominam sobie, żebym jakoś specjalnie trudnił się tym zajęciem, a w szczegolności w ostatnich kilku latach... Ostatnio chyba sprzedałem w ubiegłym roku (po długiej przerwie w (hahahah) sprzedaży) parkę Phelsuma standingi z własnej hodowli. Nie słyszałem do tej pory jakichkolwiek uwag.
    hatiras

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •