Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: agama brodata

  1. #1

    agama brodata

    czesc,
    Jak dlugo mloda agama brodata moze nie jesc bez uczerbka na zdrowiu?


  2. #2

    Re: agama brodata

    Młoda agama powinna jeść codziennie. Nawet nie myśl o tym,żeby ją głodzić!!

  3. #3

    Re: agama brodata

    Ani mysle jej glodzic!!!

    Pytam z ciekawosci bo np. weze moga bardzo dlugo nie jesc, a do konca nie wiedzialem jak to jest z jaszczurkami.


  4. #4

    Re: agama brodata

    Gady ogólnie mogą nie jeść długo,przechowywują zapasy (np.lamparty w ogonie) To nie znaczy jednak,że mamy im nie podawać pokarmu np.przez tydzień,bo jedziemy na wakacje. Zawsze trzeba pamiętać,aby zwierzak był regularnie karmiony.
    Pozatym węże jedzą raz na tydzień,2 tygodnie a nawet miesiąć(w zależności od wieku i gatunku) a jaszczurki jedzą (młode)codziennie , (starsze) co dwa,trzy dni maximum.

  5. #5

    Re: agama brodata

    no ja chcialem moja agmke karmic co 2 dni ale sie niedalo wpieniczala podloze karmie ja codzniienie po 2 swierszczyki plus starte jabuszko, marchewka lub kawalki slkaty i rosnie ok 0.5 cm na tydzien a nawet wiecej


  6. #6

    Re: agama brodata

    Hmm jak dla mlodej agamy 2 swiersxczyki dziennie to za malo. POwinna dostawac z 6. Poza tym dieta roslinna powinna staniwc 10 % a nie 50 pozywienia. Niedawno napisales ze masz zamiar ja trzymac w terra o dlugosci 50 cm przez 1,5 roku. Czy Ty czytales opis agamy zanim ja kupiles???


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •