> JoShi moze powinienes hodowac oseski zamiast gadów??
Sama (podkreslam sama) karmie gady oseskami ale to nie oznacza, ze dopuszczam mozliwosc dodatkowego przyspazania im cierpien.
> JoShi moze powinienes hodowac oseski zamiast gadów??
Sama (podkreslam sama) karmie gady oseskami ale to nie oznacza, ze dopuszczam mozliwosc dodatkowego przyspazania im cierpien.