-
Re: Terra Dla Szych :)
Odradzal bym malowanie plakatowkami gdyz pod wplywem wody bedzie splywac i nie wyaje mi sie zeby to bylo bezpieczne i estetyczne. Jak juz uzywasz gipsu to poleam fugi Atlas dostepne w roznych kolorach i odporne na wilgoc. I nie tlumaczciem i ze szyszki sa z klimatow suchych bo i tak powinno sie je spryskiwac i to przynajmniej przy wylince!
Pozdrawiam!
Dawid
Kameleon
3City
gg1653654
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum