Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Anolis zielon, szyszkowiec-jedzenie.

  1. #1

    Anolis zielon, szyszkowiec-jedzenie.

    Chcę sobie kupić anolisa zielonego lub szyszkowca zwyczajnego a do tej pory hodowałem tylko węże. Mam pytanie. Ile zjadają te jaszczurki dziennie lub tygodniowo świerszczy? Czy trzeba je karmić codziennie? Proszę o odpowiedź. Dziękuje. I proszę nie pisać że odpowiedź już była bo jej nie ma. POZDRAWIAM.

  2. #2
    xol
    Guest

    Re: Anolis zielon, szyszkowiec-jedzenie.


  3. #3

    Re: Anolis zielon, szyszkowiec-jedzenie.

    Xol wydaje mi sie że łatwiej było poprostu wziąść i napisać odp na to pytanie :| BRAKUS, anolis to dokładnie niewiem ale szyszkowiec to 1świerszcz/dzień

    _-_-_-_-_-_-_-_-_
    MareQ
    gg 3427449

    Eublepharis Macularius 1.0.0

  4. #4
    xol
    Guest

    Re: Anolis zielon, szyszkowiec-jedzenie.

    Niech odpowiadają ci, którzy mają te jaszczurki - ja nie mam, więc nie chcę się wymądrzać. Udało mi się znaleźć odpowiedzi hodowców, więc podaję linki.


  5. #5
    >>Mimi<<
    Guest

    Re: Anolis zielon, szyszkowiec-jedzenie.

    NIe musisz koniecznie Anolisom dawać świerszczy... dobrze jest czasem urozmaicic pokarm... moje niezbyt lubia świerszcze zato uwielbiaja wszelkie muchy dośc chętnie jedzą tez larwy mączniaka i białe robale.
    Ja tak co 2 dni wrzucam po kilka robali... zjedza sobie troche reszte złapią kiedy indziej. A te robale co nie zostaną zjedzone wylegfają się z nich pyszne muchy


  6. #6

    Re: Anolis zielon, szyszkowiec-jedzenie.

    Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź. Jesteś naprawdę spox. Co do XOL to dzięki za odpowiedź lecz po co się tak wysilałeś.

  7. #7

    Re: Anolis zielon, szyszkowiec-jedzenie.

    Dzięki serdeczne MIMI za odpowiedź!

  8. #8

    Re: Anolis zielon, szyszkowiec-jedzenie.

    Nie sciemniaj, ze nie bylo tylko powiedz ze nie szukales i tyle... Nie dziw sie ze ludzi szlag tu trafia jak widza srednio raz w tygodniu slysza te same pytania. A Ty na dodatek sie wyglupiles piszac ze nie ma odpowiedzi na Twoje pytania


  9. #9

    Re: Anolis zielon, szyszkowiec-jedzenie.

    Leloo podaj link do odpowiedzi ile jedzą anolisy i jak często. Jeśli taki mądry.

  10. #10

    Re: Anolis zielon, szyszkowiec-jedzenie.

    Nie mam czasu na szukanie tego dla Ciebie dopoki nie zmienisz tonu tej rozmowy. Nie znam sie na anolisach, ale nt. szyszek sam juz troche pisalem, zatem w 100 procentach moge powiedziec za 50% tego topicu to Twoje lenistwo


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •