moze zastanów sie nad bazyliszkiem - tez fajny jaszczu, choc płochliwy
jak bym miał wybierać to BŁOTNIAK poniewaz jest bardzo towarzyska jaszczurką, o ciekawych zachowaniach a ubarwieniem jest jeszcze ładniejsza od kamka(moim zdaniem)
moze zastanów sie nad bazyliszkiem - tez fajny jaszczu, choc płochliwy
jak bym miał wybierać to BŁOTNIAK poniewaz jest bardzo towarzyska jaszczurką, o ciekawych zachowaniach a ubarwieniem jest jeszcze ładniejsza od kamka(moim zdaniem)