Świetlówka UV jest jej niezbędna,twoja agamka pewnie nabawiła się już krzywicy.Kup jej niezwłocznie świetlówkę i idź z nią do pożądnego weta !! Jeśli nie masz na to czasu lub pieniędzy to ją komuś oddaj,bo szkoda zwierzaka.