Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: lamparci vs. gruboogonowy

  1. #1
    princeyo
    Guest

    lamparci vs. gruboogonowy

    którego z nich wybrać i czy żeczywiście nadają sie dla początkującego ??

    ogólnie bardziej podoba mi sie gruboogonowy ale chcialbym i tego i tego wiec doradzcie

    terra by było 75/35/40 a w nim jeden osobnik


  2. #2

    Re: lamparci vs. gruboogonowy

    Wybór należy tylko do Cibie, poobserwuj te gatunki, jeśli masz możliwość. Te geki są na prawdę łatwe w hodowli. W terra tej wielkości możesz trzymać lamparta lub gruboogonowego.


  3. #3
    princeyo
    Guest

    Re: lamparci vs. gruboogonowy

    a ktoś mi powie kto ma gruboogonowego czy fajny i ile je mniejwiecej bo w opisie pisze ze są żarłoczne ;p


  4. #4

    Re: lamparci vs. gruboogonowy

    a czemu tylko jeden ? w takim terra to spokojnie można parke trzymać.Ja na twoim miejscu kupił bym sobie lapparta bo jest łatwiej dostępny.Obydwa te gatunki nadaja sie dla początkującego

  5. #5

    Re: lamparci vs. gruboogonowy

    Ale z kolei lamparcich nie powinno sie trzymac w parach bo samiec moze "zameczyc" samice, musza byc co najmniej 2 samiczki.


  6. #6

    Re: lamparci vs. gruboogonowy

    Nie powinno trzymac sie parki, ale mozna trzymac dwie samice ktore nie wyrzadza sobie zadnej szkody. A wybor lampart czy groboogonowy zalezy tylko od tego ktory bardziej Ci sie podoba, poniewaz sa latwe w hodowli.


  7. #7
    princeyo
    Guest

    Re: lamparci vs. gruboogonowy

    gruboogonowy jest dostepny lajtowo.. na gekon lublin jest za 79 zł ;p paskowany i normalny.
    Ale chyba wybiore grubego bo lampartów ma za duzo osob i jakos wole miec innego moze glupie sie wydaje ale chyba bardziej przypadl mi do gustu
    po jakims czasie bym dokupil druga samiczke bo narazie kasy nie mam zeby kupic 2

    I co ? Ile jedzą te grubaski ? :]


  8. #8

    Re: lamparci vs. gruboogonowy

    Miałam "grubaski" i lamparty.Oba są bardzo fajne,ale masz rację,gruboogonowe też mi się bardziej podobają.Ile jedzą to zależy od samego gada,w porównaniu z agamami jedzą naprawdę mało Nie da się powiedzieć w sztukach ile jedzą,raz potrafi zjeść 8 innym razem w ogóle,kwestia indywidualna.Maluchy jedzą codziennie,dopiero starsze osobniki karmimy żadziej


  9. #9
    princeyo
    Guest

    Re: lamparci vs. gruboogonowy

    a tak np doroslego jakbym karmil co 2 dni po 3-4 świerszcze to moze byc ;p ??
    a małego codziennie 2-3 swierszcze..


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •