Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: POGONA VITTICEPS- TERRARIUM, HELP

  1. #1
    asdf
    Guest

    POGONA VITTICEPS- TERRARIUM, HELP

    MAM PYTANKO ZAMIERZAM KUPIC 2 BRODATE LECZ DRUGĄ PO KILKU MIESIĄCACH. I CZY JAK BEDE MIAŁ JUŻ JEDNĄ MAŁĄ ZAŁÓŻMY 10CM TO CZY MOŻNA TRZYMAĆ JĄ W TERRA 50X50X50 CM?DO CZASU JAK OSIĄGNIE Z 25-30 CM BO NIE CHCE WKŁADAĆ JEJ OD RAZU DO TERRA 100X60X60. CZY NIE BEDZIE ZA MAŁE DLA 1 SZTUKI(BĘDZIE KONAR, PÓŁKA NA ŚCIANIE)./ SŁYSZAŁEM ŻE MOGĄ MNIEĆ W MAŁYCH TERRARIACH TENDENCJE DO KARŁOWACIENIA? JAK TO JEST? PROSZĘO POMIOC OBEZNANYCH W TEMACIE, dzięki z góry Łuki

  2. #2

    Re: POGONA VITTICEPS- TERRARIUM, HELP

    mozna a nawet powinno sie


  3. #3

    Re: POGONA VITTICEPS- TERRARIUM, HELP

    "50X50X50 CM?DO CZASU JAK OSIĄGNIE Z 25-30"
    chyba trohce przesadziłeś - 25-30 cm w takiej klitce? :/

    100x60x60 jest jak dla mnie za małe na terrarium docelowe. W mniejszych nie karłowiacieją ale średnio się czują - to nie są gady które przez cały dzień leżą pod promiennikiem. Są bardzo żywe i musza miec gdzie pobiegać.

  4. #4

    Re: POGONA VITTICEPS- TERRARIUM, HELP

    no tak przeczytalem ze ma 10 cm a nie zauwazylem do jakiej dlugosci chce trzymac w tym terra oczywiscie do 30 cm to stanowczo za male.... MOJ blad. Nie doczytalem


  5. #5

    Re: POGONA VITTICEPS- TERRARIUM, HELP

    jak osiagnie z 15 cm to mozesz ja juz przeniesc do tego wiekszego moim zdaniem:>


  6. #6
    asdf
    Guest

    Re: POGONA VITTICEPS- TERRARIUM, HELP

    a 70x50x50? na sztuke do 25 cm to źle
    ?

  7. #7

    Re: POGONA VITTICEPS- TERRARIUM, HELP

    może jeszcze być z miesiąć, dwa ale nie więcej - trzeba robić docelowe 150x80x80 zwłaszcza że zamierzasz mieć 2 agamki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •