Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jedzenie u noworodka

  1. #1

    Jedzenie u noworodka

    W jaki sposób zmusić malucha do pierwszego posiłku? Gdyby to był starszy zwierzak to uznałabym że to głodówka,ale teraz nie mogę pozwolić na to Prosze pomóżciEAha...dawałam już malutkie świerszcze(z nimi się bardzo polubił) i tez krojone i nic.


  2. #2
    BOOBO
    Guest

    Re: Jedzenie u noworodka

    Witam, jaki jest dokladnie maly gek?


  3. #3
    BOOBO
    Guest

    Re: Jedzenie u noworodka

    Jesli ma jakies 8 cm to mozesz zabic swierszcza i z pincety dac. Moje geki nie chcialy jesc a wczoraj w nocy zaczal 1 jesc w taki sposob. Jak otwieram w nocy terra to od razu wyskakuja...


  4. #4

    Re: Jedzenie u noworodka

    ma ok 6cm(to gekon leśny), kiedy mam się zacząć marwić gdy jeszcze nie bedzie jesć?


  5. #5
    BOOBO
    Guest

    Re: Jedzenie u noworodka

    NIe wiem czemu piszesz posty o gekonie leśnym na forum o gekonie lamparcim? Nie znam sie na gekach lesnych ale zabij swierszcza, wez na pincete i daj gekowi przed glowe... Zacznij ruszac na boki i w gore i w dol. Moim zdaniem powinien zaczac jesc...


  6. #6

    Re: Jedzenie u noworodka

    Hejka
    Może on jest najedzony tym co miał w jajku ?? Ja mam lamparta - takze malutki i jeszcze sam nie je. Wiec moze troche poczekaj ??


  7. #7

    Re: Jedzenie u noworodka

    piszę na gekonie lamparcim bo wiecej ludzi od geków tutaj siedzi. I raczej na jaszczurkach nei znajde zbyt wiele osób,które rozmnożyły gekona.A gekon to gekon, duzo się nie różni


  8. #8

    Re: Jedzenie u noworodka

    moje bibrony tez mlode kilkanascie cm nie jedza swierszczy ale za to uwielbiają maczniaki jedzą z miseczki


  9. #9

    Re: Jedzenie u noworodka

    Pierwsze kilka dni to korzystanie z woreczka żółtkowego, jaszczurka wówczas nie nie. Jeśli potem również nie zaczyna jeść to marne szanse na przeżycie. Siłowe karmienie ze względu na rozmiary i delikatność zwierza raczej nie wchodzą w grę. Można narobić więcej szkody (np. połamać kości). Niestety pozostaje czekać, aż sam się zdecyduje, o ile jest wystarczająco silny...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •