Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pytanie...

  1. #1

    Pytanie...

    Chcialabym sie zapytac jakiego gekona moglabym sobie sprawic jako osoba ktora jest bez doswiadczebnia i poczatkujaca... Najlepeij zeby nie byl zbytnio drogi no i latwy w utrzymaniu =)


  2. #2

    Re: Pytanie...

    Do tego są opisy gatunków Ja polecam: oczywiście lamparciego, toke i felsumy

  3. #3

    Re: Pytanie...

    Hemidactylus sp., Tarentola sp., Cosymbotus sp., Coleonyx sp., Gekko sp., Lepidodactylus lugubris, gekon lamparci, Phelsuma sp. (większy wysiłek ale satysfakcja gwarantowana)


  4. #4

    Re: Pytanie...

    przeszukaj troche forum bylo to juz wielokrotnie, nie znam twego gustu ale jest naprawde mnostwo fajnych i latwych jaszczurek, moimi faworytami bylyby na twoim miejscu anolisy zielone ale to juz twoja decyzja

  5. #5

    Re: Pytanie...

    Lamparci i gruboogonowy,coleonyx


  6. #6

    Re: Pytanie...

    Nie no gekon toke jak na 1 raz chyba nie jest odpowiedni... Może nie jest starsznie wymagający ale szybki itp... mogłby Ci uciec albo coś...! Pozaty wiekszość mlodych terrarystow lubi sobie wziasc gada na reke (sam tak robilem kilka lat temu:P) a one raczej tego nie lubia... :/ Ale napewno możesz hodować lamparciego! Ewentualnie tak jak ja ... zaczynałem od Agamy brodatej!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •