Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: niedobór witaminy B

  1. #1

    niedobór witaminy B

    kto się z nim już spotkał u gekonów? Ostatnio moja samiczka gekona murowego ma małe drgawki a nie wiem jak i co jej podać. Z góry dzieki za odpowiedz...


  2. #2

    Re: niedobór witaminy B

    A czy mogę kupić witamine B complex i tak jak napisał Łukasz Sułowski w swoim artykule o felsumach w magazynie "Terrarium" aby 1/8 tabletki przemycić w ciele świerszcza??


  3. #3

    Re: niedobór witaminy B

    Jeśli to składająca jaja samica, to o wiele bardziej prawdopodobny jest niedobór wapnia, objawy też bardziej na to wskazują. Chyba najlepiej podać w zastrzyku, w ilości odmierzonej przez weterynarza.


  4. #4

    Re: niedobór witaminy B

    Również polecam wizytę u dobrego weterynarza


  5. #5

    Re: niedobór witaminy B

    nie składa teraz jaj poza tym dostaje witaminy i ma świetlówke UV w terra...


  6. #6

    Re: niedobór witaminy B

    A przedtem witamin nie dostawała?? Naprawdę lepiej iść do weta,który się zna na gadach i niech jej poda odpowiednią dawkę witamin w zastrzyku. A może okaże się,że to coś innego?? Po co ryzykować.


  7. #7

    Re: niedobór witaminy B

    Jeśli jesteś pewien że to niedobór witaminy B zgłoś się do dobrego lekarza weterynarii w twojej okolicy i poproś go aby wymierzył ci dawke leku na niego o nazwie Catosal lub Combivit sa to preparaty z kompletem witamin B (osobiście polecam bardzij Combivit)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •