Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Toke-ugryzienie

  1. #1

    Toke-ugryzienie

    Jak to jest z tym gryzieniem przez gekona Toke??
    Bo wszędzie sie o tym czyta w opisach ale od ludzi nie słyszałem.
    Ugryzł kogoś z was kiedyś??
    Bo mam zamiar kupić sobie Toke ale trochę zniechęca mnie to gryzienie.


  2. #2
    M.I.R.A.S.
    Guest

    Re: Toke-ugryzienie

    Niech Cie nie zniechęca Toke to super zwierzaki, jeżeli nie bedziesz ich nie niepokoił to nie pogryzą, po drugie zazwyczaj toke zawsze ostrzega przed ugryzieniem.Mnie ugryzł kilka razy mój dorosły samiec-nie bolało aż tak bardzo , jednak siłe jakąś ma


  3. #3

    Re: Toke-ugryzienie

    Dokładnie. Każdy zwierzak jak go wkurzysz może ugryźć W czym Ci przeszkadza, że gryzie? Na ręce nie będziesz chyba brał więc nie musisz się obawiać a nawet jak ugryzie to jego wygląd i zachowanie wszystko wynagrodzi


  4. #4

    Re: Toke-ugryzienie

    siem siem ja bym ci radzil kupic mlodego toke gekon jak najwczesniej bierz go na rence sam zastanawiam sie nad kupnem ale dopiero po wakacjach. pozatym gdyby niegryzl to by nic niejadl. chyba to jest normalne, jezeli natomiast kupisz doroslego osobnika trudno bemdzie ci go oswoic i jezeli cie ugryzie nieprubuj wyszarpywac reki czy palców bo mów zemby powyrywasz(uszkodzisz) moje gg 5401657 czekam na odp


  5. #5

    Re: Toke-ugryzienie

    Loczita zdajesz sobie sprawe że oswajanie toke mija się z celem? To nie są jaszczurki do brania na ręce!! tylko do obserwowania w terrarium.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •