Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wielkość owadów dla płaczących

  1. #1

    Wielkość owadów dla płaczących

    Witam jakiej wielkości i jakie owady podawać gekonom płaczącym o wielkości 4cm?


  2. #2
    dr1zzt
    Guest

    Re: Wielkość owadów dla płaczących

    Wyleg swierszczy, drosophile a do tego packi owocowe z witaminami dla gadow.


  3. #3

    Re: Wielkość owadów dla płaczących

    Nie za bardzo mam dostęp do wylęgu świerszczy. Czy nie moga być małe świerszcze, muchy zaraz po rozwinięciu z larwy ? mączniak?


  4. #4

    Re: Wielkość owadów dla płaczących

    cala mucha dla tak malego geka bedzie za duza, ale mozesz podac pol muchy na pesecie. na szczescie te gadziny sa w miare ufne, wiec nie bedzie problemu z takim karmieniem.
    swierszcze tez nie powiniem przekraczac 7 mm.
    najlepsze jedzonko jesli nie masz dostepu do muszki owocowki i wylegu swierszczy, to deserki dla dzieci z dodatkiem wapna dla ptaszunow. moje jadly mi to z palca
    jesli bedziesz podawal owada na pesecie (najlepiej go zabij przed podaniem) to zmocz go troche o obsyp tez wapnem.


  5. #5

    Re: Wielkość owadów dla płaczących

    to w jakiej proporcji można podawać te "gerberki" w stosunku do owadów?


  6. #6

    Re: Wielkość owadów dla płaczących

    mój dorosły lugubris bez problemu zjada muchy(takie jeszcze nie latające), ale świerszcze to lepiej mniejsze bo mogą go dziabnąć. gerberki troszke na spodeczek lub inny maly pojemniczek może być wieczko od pudełka po kliszy,wapno (calcium pantothenicum 0,1) zgnieć i zmieszaj z wodą (osobno muszą mieć czystą do picia). wapno i gerberka wymieniaj codziennie, do gerberka warto dodać odrobine day gecko food. zamiast gerbera może być miód lipowy lub wielokwiatowy ale taki ze zdrowej żywności naturalny nie dosładzany!!!

    pozdrawiam czayka

  7. #7

    Re: Wielkość owadów dla płaczących

    przepraszam gapa ze mnie dla maluszków wylęg lub muszki owocówki, gerberki, miód, wapno jak dla dorosłych.

    pozdrawiam

  8. #8

    Re: Wielkość owadów dla płaczących

    hej a skąd macie płaczące? macie może na sprzedaż alvbo wiecie kto ma?


  9. #9

    Re: Wielkość owadów dla płaczących

    mam 4 jajeczka jak coś się wykluje to dam znać

  10. #10

    Re: Wielkość owadów dla płaczących

    Ok to zapisz mnie na liste w gg, i odrazu daj znac jakby coś, albo na majla jak chcesz:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •