Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Moja agama brodata jest bardzo żarłoczna

  1. #1
    filipps
    Guest

    Moja agama brodata jest bardzo żarłoczna

    mam juz ja od roku ale nigdy wczesniej nie domagala sie takiej ilosci pokarmu - moze zjesc paczke dziennie swierszczy i dalej wystawia lepek po wiecej a nie jest taka az duza !!!
    Czy cos z nia jest nie tak

  2. #2

    Re: Moja agama brodata jest bardzo żarłoczna

    Wszystko z nią w porządku Brodacze słyną ze swojej żarłoczności- jedzą tyle ile im się da i cały cały czas chcą więcej

    Trzeba tylko uważać z karmieniem żeby nie utuczyć zbytnio swojej gadziny, wypracować sobie własny system podawania pokarmu

  3. #3
    filipps
    Guest

    Re: Moja agama brodata jest bardzo żarłoczna

    to jest niesamowite jaki ma teraz apetyt. Przyzwyczajona jest do brania pokarmu z reki - jak tylko wkladam reke aby wyczyscic jej terra to odrazy atakuje mi rece swoim jezorem nie wiem co jej sie stalo mam nadzieje ze nie ma jakiegos tasiemca ?

  4. #4

    Re: Moja agama brodata jest bardzo żarłoczna

    im wiecej rosnie tym wiecej je:P
    oj potrafia pochlonac ogromne ilosci swierszczy))


  5. #5

    Re: Moja agama brodata jest bardzo żarłoczna

    to sa straszne zarłocze :] jak by im pozwolic zjesc tyle swierszczy ile one chca to by mozna bylo zbankrutowac!!!!!!!!!

  6. #6

    Re: Moja agama brodata jest bardzo żarłoczna

    Filipps- na pewno nie ma tasiemca Wręcz przeciwnie- ciesz się, że ma taki apetyt, gdyż często oznaką pasożytów u agam jest to, że właśnie nie interesują się już tak pokarmem i są bardzo osowiałe.

  7. #7

    Re: Moja agama brodata jest bardzo żarłoczna

    jesienią i zimą jej przejdzie nie martw się


  8. #8
    Jakugol
    Guest

    Re: Moja agama brodata jest bardzo żarłoczna

    agama zawsze je tyle miałem kiedyś taką jak byłem początkującym terrarystą i nauczyłem się że temu gatunkowi trzeba regulować i dawać odpowiednie ilości jedzenia bo inaczej to ile jej dasz tyle zje ..


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •