Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: zwinka dla geka toke??

  1. #1
    sebis
    Guest

    zwinka dla geka toke??

    no właśnie mam kolege który również jak ja ma gekona toke ale jednak on troche dłużej zajmuje się jego hodowlą a ja dopiero od kilku dni i on mi p[owiedział że od czasu do czasu podaje swojemu gekowi jaszczurke zwinke i on ją ze smakiem zjada:/ czy gekonom toke mozna dwać do zjedzenia jaszczurke zwinke????


  2. #2

    Re: zwinka dla geka toke??

    NIE! Cała nasza herpetofauna jest pod ścisłą ochroną! Jako pokarm wykorzystujemy dzikie owady, hodowlane świerszcze, karaczany, myszy. Żadnych krajowych jaszczurek!


  3. #3
    djtommi
    Guest

    Re: zwinka dla geka toke??

    i plazow !!!! bo pewnie zaraz ktos by probowal znalesc furtke w twojej wypowiedzi.


  4. #4
    M.I.R.A.S.
    Guest

    Re: zwinka dla geka toke??

    NIE MOŻNA !!!

    Zwinki sa pod ochroną !!


    Zwinka napewno jest apetycznym kąskiem dla Toke.. ale na Boga po co dawać jaszczurki które są na wyginięciu, jeżeli mamy do usrania karmówki.

    sorry ale się wkurzyłem..


  5. #5

    Re: zwinka dla geka toke??

    M.I.R.A.S. zwinki sa na wyginięciu ??


  6. #6

    Re: zwinka dla geka toke??

    A jak myslisz dlaczego sa pod ochrona ?? Moze nie sa na wyginieciu w doslownym znaczeniu tego slowa, ale na pewno nie jest ich na tyle zeby terrarysci karmili nimi swoje zwierzaki...


  7. #7
    M.I.R.A.S.
    Guest

    Re: zwinka dla geka toke??

    No jak tak każdy będzie karmił zwinkami to w końcu wyginą :P

    Może troche przesadziłem.


  8. #8

    Re: zwinka dla geka toke??

    w Polsce jaszczurek jest b. malo i slowo na wyginieciu jest tu odpowiednie, w Apeniniach Poludniowych jak bylem na szlaku spod nog uciekały tysiace zwierzakow- co 2-3 m. mozna bylo spotkac jaszczorke a w Polsce ze znalezieniem zwinki w nie ktorych rejonach jest bardzo trudno

  9. #9

    Re: zwinka dla geka toke??

    Krajowych gadów i płazów nie można hodować, a co dopiero traktować jako karmówke.
    sebis obawiam się że twój kolega jest głupszy od sałaty (bez urazy dla sałaty)((( Ciekaw jestem jak dlugo się zajmuje terrarystyką pewnie z 2 miechy (((
    Na drugi raz nie pytaj się go o inne "tajniki" jego hodowli.


  10. #10

    Re: zwinka dla geka toke??

    Majcher to jest także sprawa klimatu (w Polsce jest zwyczajnie za zimno)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •