Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: zwinka dla geka toke??

  1. #21

    Re: zwinka dla geka toke??

    JoShi może na niektórych stanowiskach jest na wyginięciu ale znam bardzo duzo siedlisk gdzie jak się idzie to doszłownie czuc je na nogach :-) i to zapewne nie sa jedyne takie stanowiska w kraju


  2. #22

    Re: zwinka dla geka toke??

    > JoShi może na niektórych stanowiskach jest na wyginięciu ale
    > znam bardzo duzo siedlisk gdzie jak się idzie to doszłownie
    > czuc je na nogach :-) i to zapewne nie sa jedyne takie
    > stanowiska w kraju
    Co to znaczy wedlug ciebie duzo ? 5, 6 a moze 10 miejsc w Polsce ?

  3. #23

    Re: zwinka dla geka toke??

    Gdyby nie były zagrożone to by nie były pod ochroną proste nie?

  4. #24

    Re: zwinka dla geka toke??

    JoShi osobiście znam kilkanascie w województwach śląskim , dolnośląskim i wielkopolskim ... podejżewam że w górach sytuacja jest podobnie (np. woj. Małopolskie , pod.Karpckie)


  5. #25

    Re: zwinka dla geka toke??

    > JoShi osobiście znam kilkanascie w województwach śląskim ,
    > dolnośląskim i wielkopolskim ... podejżewam że w górach
    > sytuacja jest podobnie (np. woj. Małopolskie , pod.Karpckie)
    'Podejrzewam' to dobre okreslenie bo jakiejsc konkretnej wiedzy na ten temat to u Ciebie nie widze. Czyzbys ludzi, ktorzy sie wystarali o wpisanie tego gatunku do rejestru zwierzat zagrozonych wyginieciem uwazal za durniow albo zgola za glupszych od siebie ?
    A odrozniasz wogole zwinke od zyworodki ?

  6. #26

    Re: zwinka dla geka toke??

    Moim zdaniem czy jest dużo czy mało zwinek, czy są pod ochroną czy nie w tym przypadku nie ma zbyt dużego znaczenia. W warunkach domowych karmienie jaszczurki jakimś innym gadem (gdzie mamy dostęp do wielu urozmaiceń jeśli chodzi o karmówkę) wynika z głupoty właściciela, który moim zdaniem nie może być uważany za terraryste.

    Ps. Sebis na pytanie czy gekonowi możesz podać zwinke odpowiem Ci w ten sposób- a podałbyś Toke przykładowo waranowi w ramach urozmaicenia pokarmu....?

  7. #27

    Re: zwinka dla geka toke??

    ja czesto bywam w gorach i moze raz widzialem zwinke osobiscie nie znam miejsca ze czuc je na nogach

  8. #28

    Re: zwinka dla geka toke??

    JoShi widze że kobiety łatwo się unoszą... odrazu chcesz sie kłócić ? ja nikogo za durniów nieuwazam chociaz moze zaczne ciebie bo żeby wyskakiwac na kogoś kto opisuje swoje poglądy na ten temat to trzeba byc albo nerwowym albo głupim (myśle że chodzi o to pierwsze) opisuje to co widziałem w tych trzech województwach i miejscach w których szukałem polskiej herepetofauny.


  9. #29

    Re: zwinka dla geka toke??

    > ja czesto bywam w gorach i moze raz widzialem zwinke osobiscie
    > nie znam miejsca ze czuc je na nogach
    Kolega Goblin wypisuje glupoty i stara sie za wszelka cene udowodnic ze ma racje choc jakos brakuje mu rzeczowych argumentow.

  10. #30

    Re: zwinka dla geka toke??

    JoShi a jak ci mam to udowodnić ?? przyjedź to zobaczysz.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •