Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: CO wybrać????

  1. #1

    CO wybrać????

    bedę mniał moze terra 60x30x40 i czy mógłbym tam trzymać np gekona lamparcieggo( jak tak to ile )albo czy jakies inne fajne zwierze

  2. #2
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: CO wybrać????

    Witam
    Dorosla parke maksimum.
    Pozdrawiam

  3. #3

    Re: CO wybrać????

    Poza lampartami możesz trzymać np. gruboogonowe, coleonyxy, Paroedura pictus, szyszkowce, murówki np. podarcis muralis. Sporo by wymieniać.


  4. #4

    Re: CO wybrać????

    tak ale jaki jest z tych zwierzków najlepszy pod względem zachowania(aha i cenki bo ja nie przy kasie lekko;/)

  5. #5

    Re: CO wybrać????

    a czy w takim terra moża trzymać 1gekona toke tak do końca??

  6. #6

    Re: CO wybrać????

    mnie sie toke podobaja ale to gryzienie mnie troche odstrasza

  7. #7

    Re: CO wybrać????

    jesli zrobisz tylnia scianke tak zeby byly polki i jaskinie to spokojnie trio lampartow mozesz miec moze nawet 1.3


  8. #8
    wh6fxe
    Guest

    Re: CO wybrać????

    Co do ilosci lampartow to jakos po ostatnich kilku tematach na podobny temat nei chcem sie juz wypowiadac:/ a co do toke to raczej nie poniewaz toke powienien miec terrarium w ukladzie pionowym:]

  9. #9

    Re: CO wybrać????

    1.3 lampartów?! Wy chyba bez serca jestescie :/ Jak jeden Lampart dorasta do 30 cm to JA jestem ciekaw jak tam 3 sobie dorosłe poradza... Dla 3 optymalne jest co najmniej 80*50*40, a najlepiej 120*50*40... Jeden tam może i byc, ale jak dla mnie i tak za małe... Ale Coleonyxy by mialy tam fajnie(z 3 to tak na luzach bys tam mogł miec, i nie sa za drogie, popatrz w Gekonie) :]


  10. #10

    Re: CO wybrać????

    30 cm lampart lol :P to chyba na ruskich "witaminkach" ale dla 4 lampartów raczej zbyt ciasne.
    Co do toke to nie, potrzebuje wysokiego terrarium no i agresywny.
    Murówki to koszt około 35-50 zł (zależy jeszcze jaki gatunek) są raczej płochliwe.
    Coleonyxy około 75 zł są świetne na początek terrarium w sam raz dla samca i 2 samic.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •