Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Coleonyx elegans a lamparty;/

  1. #1

    Coleonyx elegans a lamparty;/

    Tak więc będę mniał terra 60x30x30 z tylnąścianka i kryjówkami wszystko mniało być dal Coleonyx elegans tyle ze niemoge ich znaleść nigdzie ich niema tylko same samce;/ ile gekonów lamparcich mogło by wejść jak cos do takiego terra???albo jak ktoś mozę załatwić mi Coleonyx elegans
    to prosze o kontakt(bardzo prosze)


  2. #2

    Re: Coleonyx elegans a lamparty;/

    Raczej słabo by było wsadzić tam wogóle 1 lamparta.. z tą szerokością to by był karcer bo on dorasta nawet do 30 cm to jakby sie miał swobodnie obrócic?
    Proeudora Pictus (czy jakoś tak) są ślicznymi i łatwymi zwierzątkami w hodowli i dorastają do 18-20 cm i mógłbys tam dać 2-3 osobniki


  3. #3

    Re: Coleonyx elegans a lamparty;/

    Lockdown racja, terra troche za male jak na lamparta, ale nie przesadzaj z tymi rozmiarami- nie ma opcji zeby gekon lamparci dorósł do 30 cm... 25, nie wiecej :]
    A coleonyx jest dostepny w gekonie w lublinie (www.gekon.lublin.pl)

    Smialo mozesz tak kupic w wysylce, sprawdzony sklep


  4. #4

    Re: Coleonyx elegans a lamparty;/

    Lockdown chcialbym zobaczyc 30cm lamparta nie przesadzaj 25 to sa duze osobniki


  5. #5

    Re: Coleonyx elegans a lamparty;/

    sory , ale jakoś mnie to zbulwersowało Ale i tak 20-25 centymetrowy lampart będzie troche skrępowany w takim terrarium Słyszałem ze elegansy w gekonie są żeczywiście tylko samce..


  6. #6

    Re: Coleonyx elegans a lamparty;/

    Lockdown nie Proeudora Pictus tylko Paroedura pictus
    Może jeszcze Coleonyx mitratus, albo jakiś inny naziemny gatunek osiągający podobne rozmiary.


  7. #7

    Re: Coleonyx elegans a lamparty;/

    Ewentualnie np. gekony żmijowe Tylko że one dorastają do 10-12 cm. Chodz przeważnie 8


  8. #8

    Re: Coleonyx elegans a lamparty;/

    no wiem ze w gekonie sa tylko same samce w szreku same samce a w biofilu są po 150sztuka niewiecie moze czy pan sułek ma i może ma tanio??? aha czy trio 1samiec 2samice wejdzie do takiego terra??


  9. #9

    Re: Coleonyx elegans a lamparty;/

    Powinny wejść ale lepiej do troche większego.


  10. #10

    Re: Coleonyx elegans a lamparty;/

    ewentualnie parka lub 2 samice


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •