Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: kameleon dla początkującego

  1. #1
    _andros
    Guest

    kameleon dla początkującego

    jaki gatunek byście mi polecili jako pierwszy? i żeby sie zmieścił do terrarium dł/wys/szer 80/50/40. i dobrze by było jakbyście podali adres strony z opisem

  2. #2
    _aron_
    Guest

    Re: kameleon dla początkującego

    Kameleony raczej nie nadają się dla początkującego, ze względu, że są bardzo delikatne i w miare trudne w hodowli. Niech jeszcze wypowiedzą się inni hodowcy, bo ja prawde mówiąc z kameleonami nie miałem zbytnio do czynienia.


  3. #3

    Re: kameleon dla początkującego

    Jeżeli to będzie pierwsza jaszczurka to lepiej żeby to nie był kameleon. Łatwiejszymi kameleonami w hodowli są jemeńskie.


  4. #4

    Re: kameleon dla początkującego

    ale znowu chyba to terra bedzie zamale jak fdla jemena ?!


  5. #5

    Re: kameleon dla początkującego

    Jeżeli 80 cm to by wysokosć była to moze i by mógł być , ale w tym nie masz takiego więc proponuje gekona lamparciego..-do takiego terra


  6. #6

    Re: kameleon dla początkującego

    Po pierwsze za małe terra po drugie jako pierwsza jaszczure to polecam agame brodata kamyki sa wymagajace i bardzo delikatne bardzo sie stresuja chociaz ja tez zaczełam od kamyka jem. takze nie bede cie namawiac albo odradzac decyzja nalezy do ciebie ale przed kupnem radze zaczerpnąć inf o nich i terra troche większe zrobić i checi po prostu

  7. #7
    _andros
    Guest

    Re: kameleon dla początkującego

    ale włsnie to terrarium było robione na zamówienie dla kameleona którego kiedyś chodzował mój brat (pamiętam że nie był duży ok.15-20cm. cały zielony bez rogów) a co do geka to czy można zrobić z niego takie jakby "zwierzątko domowe"?

  8. #8
    _andros
    Guest

    Re: kameleon dla początkującego

    coś mi świta że to mógł być taki jak na banerze exo terra

  9. #9

    Re: kameleon dla początkującego

    Jesli terra ma długość 80 to na kamka sie nnie nadaje, a po 2 to jaszczurka dla bardziej wtajemniczonych. Kup Geka lamparciego albo agae brodatą. Łatwo sie oswaja i łatwe w hodowli

  10. #10
    _andros
    Guest

    Re: kameleon dla początkującego

    dobra, dzięki wszystkim, zastanowie sie nad lamparcim

    można zamknąć wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •