Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: POMOCY FELSUMA!!!!

  1. #1

    POMOCY FELSUMA!!!!

    Od paru dni zauważyłem ze 1z oich felsum jest jakby wyczerpana(nie ma siły) chodzi o ziemi nie moze się wzpnac(prawie caly czas leży) przeniosłem ja do innego terra a pozatym one obydwie sa jakies osłabione nawet wiem dla czego nie chcą nic jeśc kompletnie nic od świerszczy po muchy... dziś dałem tej wiekszej(to nie ta całkowicie wyczerpana)świersczyka chciała go zjeść lecz jaby nie mniałą siły zanim iść i ugryść;/ co mam zrobić boje sie ze zdechną;/ jest jakiś sposub an karmienie na muss??? maja UVB i UVa witaminy wszystko tylko że nic nie jedza juz chyab miecha nic nie jadły;/ ratunku ;/


  2. #2

    Re: POMOCY FELSUMA!!!!

    nic nie poradze, idź jak najprędzej do weta!


  3. #3

    Re: POMOCY FELSUMA!!!!

    a znacie ajkiegoś dobrego weta w okolicach kołobrzegu gryfic i ile by mnie to wynosło nie zbyt stoje z funduszami;/


  4. #4

    Re: POMOCY FELSUMA!!!!

    Trudno podać przyczyny, ale najczęściej z tego typu zachowaniami mamy do czynienia w przypadku odwapnienia. Czy felsumy dostawały wapno ? jak często ? Koniecznie trzeba taką felsumę złapać i naciskając pyszczek od przodu sprawdzić czy nie ma miękkich szczęk.


  5. #5

    Re: POMOCY FELSUMA!!!!

    mniałą podawaneą sepie mniałą przynajmniej 3razy w tygodniu tyle ze od miesiaca nie mnaiał bo nic nie jadłą ale nieraz widziałem jak babana jadł i tam dawałem jutro złapie bo teraz śpi


  6. #6

    Re: POMOCY FELSUMA!!!!

    nic nie wykryłem byłem u weta tez nic związanegoz odwapnieniem kżywica dał mi witamine B12 mówi ze podniesie im kondycje a jak nie to on wie co ma robić


  7. #7

    Re: POMOCY FELSUMA!!!!

    Pozostaje życzyć Twoim podopiecznym szybkiego powrotu do zdrowia.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •