Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: mam dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

  1. #1

    mam dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

    witam
    właśnie wykluł mi się lepidodactylus lugubris))))))) narazie jeden drugie jajo jeszcze całe właśnie zjada swoją wylinke) i jeszcze pytanko czym i kiedy takiego malucha zacząć karmić??

    pozdrawiam kinga))))

  2. #2

    Re: mam dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

    Gratulacje Takiego malucha karm muszkami owocowymi i wylęgiem świerszcza, myśle że za pare dni powinnaś zacząć karmienie...


  3. #3

    Re: mam dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

    gratuluje czayka )

    napisz w jakich warunkach hodowałaś te gekoniki, chodzi mi w jakim terrarium je trzymałaś i po ile osobników


  4. #4

    Re: mam dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

    Gratulacje.
    Dołączam się do Banzy z prośbą.
    Będziesz możę sprzedawała maluchy ? Jak tak to po ile i kiedy bo poszykuje tych gekonów a widzę że jesteś z Warszawy.


  5. #5

    Re: mam dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

    w terrarium o wymiarach dł.50 szer.30 wys.35 mam jedną dorosłą i 3 podrostki. temperatura 28-30C w dzień, 22-25C w nocy, wilgotność 65-85%.terrarium silnie zarośnięte płytki basenik z wodą (jak tylko uda mi się pożyczyć aparat to zamieszcze fotki) konieczna mała miseczka w której podajemy wode z wapnem (calcium pantothenicum 0,1), poza owadami podaje gerberki (jabłuszko i jabłuszko z brzoskwiniami) z dodatkiem "day food gecko" oraz witaminy "reptivite" firmy ZooMed.
    tych młodych nie sprzedaje bo to pierwszy wylęg u mnie ale jak tylko się pojawią następne to napisze na forum.

    pozdrawiam Kinga

  6. #6

    Re: mam dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

    czekamy na fotki


  7. #7

    Re: mam dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

    ehhh szkoda że nie sprzedajesz. Będę musiał poczekać i przeglądać dokładnie forum bo powiedzmy że "poluje" na nie. Bardzo mi się podobają i wydają się dosyć ciekawe. Jeszcze raz gratuluje i również czekam na fotki


  8. #8

    Re: mam dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

    dolaczam sie do gratulacji i przy okazji pochwale sie skoro i Ty sie chwalisz..:P w tym tygodniu we wtorek rowniez wyklul mi sie maluszek a drugi wyklul mi sie wczoraj takze podzielam stan euforii, bo rowniez zostalam posrednio matka


  9. #9

    Re: mam dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

    o 14:00 pojawił się drugi ))))))

  10. #10

    Re: mam dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

    dolaczam sie do gratulacji i przy okazji pochwale sie skoro i Ty sie chwalisz..:P w tym tygodniu we wtorek rowniez wyklul mi sie maluszek a drugi wyklul mi sie wczoraj takze podzielam stan euforii, bo rowniez zostalam posrednio matka


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •