Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: tak z czystej ciekawości sie pytam

  1. #1

    tak z czystej ciekawości sie pytam

    przeniosłem tera pająka do wiekszego terararimu (minifaunarium)i nasypałem mu około 5 centymetróf włókna kokosowego (emilka L5), i mam go pierwszy raz w takim terrarium gdzie znajduje sie tyle torw tego i tu jest pytanie które mie nurtuje.ja mu wrzucam pikni a one jak to pinki wchodzą pod ten torf(poprzednio miałem znacznie miej trofu jak był mniejszy i w mniejszym pudełeczku siedziałi pinki chodził telikantnie pod tym torfemi tu jest pytanko, jezeli ja tam wpakuje poinki to czy pająk jez znajdzie pod tym torfem torfu est dobre 5 cm bo odkąd go przeniosłem to niezjadł ani jednej a wzuciłem tam pinek sporo a on nic a przeciez niebede całego torfu teraz przewalał zebyposzukac pinki i ją wyciagać bo ona mi spowrotem wejdzie pod torf.ZNA MOZE KTOŚ ODPOWIEDZ NA MOJE PYTANKO

  2. #2

    Re: tak z czystej ciekawości sie pytam

    Ja nie znam ale dam ci dobrą radę umieszczaj pytanie w odpowiednich działach, w tym wypadku polecam : pajęczaki, lub owady karmowe. ;]


  3. #3

    Re: tak z czystej ciekawości sie pytam

    Nie wiem czy zauwazyles to co jest napisane na gorze- "jaszczurki". Wiec na przyszlosc zwracaj uwage do jakiego dzialu wklepujesz temat


  4. #4

    Re: tak z czystej ciekawości sie pytam

    Po pierwsze umieszczaj tematy w odpowiedznich działach,
    a po drugie przed wrzuceniem pinki zgnieć jej głowę, wtedy już się nie zakopie.


  5. #5

    Re: tak z czystej ciekawości sie pytam

    Pinka się zakopie i tak, trzeba ją niźle pomolestować by się niezakopała.
    Brawo dla modów. Ten wątek powinien być już dawno przeniesiony.....gratulacje....


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •