JAk kupowałeś to chyba wiedziałeś że nie jest to mały gekon :] Ładny jest ale harakter wredny Napewno nie rów gwałtownych ruchów przy terra bo będzie paniokował,jak wsadzasz rękę to też bardzo powoli (choć i tak radzę włożyć rękawicę :] ).