Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Prosze o pomoc!!!

  1. #1

    Prosze o pomoc!!!

    Moglby mi ktos dac jakies wskazowki jak mozna oswoic gekona toke,wiem ze jest to agresywna jaszczurka i ze nie da sie jej tak latwo oswoic:/ a musze to jakos zrobic bo jak tylko che wyczyscic terrarium albo usunac tylko jakies odchody to zaraz sie rzuca na moja reke :/ z gory dzieki

  2. #2

    Re: Prosze o pomoc!!!

    sam przyzwyczai sie do Ciebie, z czasem, cierpliwosci.


  3. #3

    Re: Prosze o pomoc!!!

    no ja mam nadzieje ale im wiekszy tym wiekszy problem

  4. #4

    Re: Prosze o pomoc!!!

    JAk kupowałeś to chyba wiedziałeś że nie jest to mały gekon :] Ładny jest ale harakter wredny Napewno nie rów gwałtownych ruchów przy terra bo będzie paniokował,jak wsadzasz rękę to też bardzo powoli (choć i tak radzę włożyć rękawicę :] ).


  5. #5

    Re: Prosze o pomoc!!!

    Jak wkładasz ręke do terrarium to daj sie powąchac gekonowi a najlepiej polizac zeby cie rozpoznał i zawsze od strony pyska. Gekon z daleka cie nie rozpoznaje. Jak gryzie to zacisnij dłon w pięsc i przybliz górną częscią dłoni wtedy nie ma za co chwycic. Mozesz tez włozyc pdkoszulek w róg terraria zeby przyzwyczaił sie do twojego zapachu.

    Dodatkowe informacje jak całkowicie oswoic toke bez nadmiernego stresu, bez gryzienia i niszczenia przylg przez odrywanie na siłe gekona zamieszcze za kilka dni na stronie http://www.jaszczurki.pl/ Zapraszam wszystkich miłosników jaszczurek
    Tam tez są zdjęcia mojego oswojonego toke
    Zapraszam miłosników toke do przeczytania mojego dziennika dziennik o tej wspaniałej jaszczurce

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •