Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: pytanie o geka placzacegp !!!!

  1. #1

    pytanie o geka placzacegp !!!!

    w czym mam tzymac 3 cm gekona nie mialem jeszcze mlodych dlatego nie wiem prosze o uzupelnienie moich informacji (mam najmieszego fanaboxa exoter... nadaje sie on dla takiego malenstwa ? )

  2. #2

    Re: pytanie o geka placzacegp !!!!

    maluch moze zwiac wentylacja..:/ poki co trzymaj go lepiej w jakims plastikowym pudelku po salatce, jako wentylacje zrob nieduze dziurki, zeby maly przypadkiem nie zjadl podloza lepiej wsadz narazie papierowy reczniczek i daj mu np ciemne pudelko po kliszy za kryjowke oraz wstaw nieduza miseczke z woda. jak podrosnie na tyle ze nie zwieje np. miedzy szybkami to wloz go do docelowego terra.


  3. #3

    Re: pytanie o geka placzacegp !!!!

    włuż go do fauna box 15 cm/ 8cm/5cm powinno wystarrczyć

  4. #4

    Re: pytanie o geka placzacegp !!!!

    witam

    ja swoje dopiero co wyklute maluszki trzymam w pudełkach po świerszczach na wilgotnym ręczniku papierowym, ponieważ takie maluszki są troszke nieporadne i mogły by mieć problemy z polowaniem. jak zobaczysz że już ładnie jedzą to przełuż je do małego faunaboxu tylko wentylacje zabezpiecz gazą i zatkaj otwory przy uchwytach bo będą uciekać.

    pozdrawiam kinga

  5. #5

    Re: pytanie o geka placzacegp !!!!

    Maluszka możesz trzymać w takim faunaboxie, tylko że na góre musisz dać pończoche i to przytrzasnąć tym plastikowym zamknięciem. Na środku pończochy zrób 3cm-ową dziurkę którą przyklej taśmą kawałkiem papieru o ok 1 cm wiekszy od dziury. Przez tą dziurke dawaj jeść pryskaj i sprzątaj kupki.

    Pozdrawiam

    P.S Pomysł Jest mój.all rights reserved kopiowanie tylko za moją zgodą :-P (Żart)


  6. #6

    Re: pytanie o geka placzacegp !!!!

    Wiem ze to troszke zasmiecam temat ale ma moze ktos z was sprzedac takie gekoniki??:>
    Pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •