Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: wypadla kloaka???

  1. #1

    wypadla kloaka???

    teraz wlasnie zauwazylem u mojej agamki blotnej cos jakby wyszlo jej obok kloaki.czy to moze byc wypadnieta kloaka???????????


  2. #2

    Re: wypadla kloaka???

    teraz to jej sie pokazalo jeszcze bardziej ,mysle ze to chyba jednak jest wypadniecie kloaki co mam teraz zrobic to wyglada jakby bylo obtarte i jest troche czerwone.co moge teraz zrobic,leciec do weta czy przemyc czyms to miejsce czy jak???pomuzcie,ta agamka jest u mnie dopiero pare dni i ma 25cm


  3. #3

    Re: wypadla kloaka???

    Jak najszybciej idź z tym do weterynarza, sam lepiej nic nie próbuj robić. Włóż tylko agamke do jakiegoś sterylnego faunboxa.


  4. #4

    Re: wypadla kloaka???

    i broń boże nie obracaj kloaki!!!!!!!!!!!!


  5. #5

    Re: wypadla kloaka???

    Nie dotykaj tego miesca. Idz jak najszybciej do weta (ale nie takiego od krów i koni lub psów i kotów) tylko takiego znającego się na rzeczy i on ci powie co dalej.


  6. #6

    Re: wypadla kloaka???

    juz bylem ,wet nasmarowal to czyms ,i teraz wszystko jest w porzadku ,zaczela normalnie sie poruszac,w rocil jej tez apetyt zaczela tyle jesc ze niedlugo zbankrutuje


  7. #7

    Re: wypadla kloaka???

    No to dobrze Fajnie że agamka jest już zdrowa i w dobrej kondycji. Oj tak po kieszeni to one dać potrafią.
    Fajnie że jest git


  8. #8

    Re: wypadla kloaka???

    Noo... moja moze 20 swierszczt na dzien zjesc :]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •