Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Pomocy !!!coś dzieje się z moim kamkiem

  1. #1
    Esina
    Guest

    Pomocy !!!coś dzieje się z moim kamkiem

    Od 2 dni kamek jest bardzo osowiały ,trzesą mu się nózki .Jak go wyjełam to zachowuje się jak by był pijany .Wsadzając go do terra nie umiał wejść na góre .
    Prosze o szybką diagnoze .Ewentualnie gdzie w Łodzi można znaleść weta do kamka .


  2. #2

    Re: Pomocy !!!coś dzieje się z moim kamkiem

    hmm osiwiały może wyinka ale jak nie chodzi dawałasmu wode do picia?? mój kiedys mnial podobnie zakopywał się w podłozu bo mniał za małą wilgoć


  3. #3

    Re: Pomocy !!!coś dzieje się z moim kamkiem

    Trudno powiedzieć. W jaki sposób i jak często kameleon dostaje wodę do picia ? Ja jest z wapniem czy witaminami ? czy je dostawał czy tez nie ? A jeśli tak to co, ile i w jaki sposób ?


  4. #4
    Esina
    Guest

    Re: Pomocy !!!coś dzieje się z moim kamkiem

    Byłam własnie u weta w lecznicy całodobowej .
    Podobno za mało witamin ,dostał zastrzyki w 2 tylnie nóżki .
    Ja dawałam po 4 duże swierszcze obsypane witaminami na tydzien i wapno do tego .
    Czy to za mało ?


  5. #5

    Re: Pomocy !!!coś dzieje się z moim kamkiem

    Witaminy powinny wystarczyć raz w tygodniu, wapno lepiej 2 razy, szczególnie jeśli to samiczka. Zależy też co to za wapno.


  6. #6

    Re: Pomocy !!!coś dzieje się z moim kamkiem

    Czy kameleon jest naświetlany UV? Często takie objawy występują przy zaburzeniach metabolizmu wapnia.


  7. #7

    Re: Pomocy !!!coś dzieje się z moim kamkiem

    Napisz czy miał UV- tego typu kłopoty mogą być związane z brakiem UVki. Czy ja dobrze zrozumiałem 4 świerszcze na tydzień dla kamka? Czy 4 świerszcze na tydzień obsypane witaminami a pozostałe nie? Bo wiesz 4 świerszcze na tydzień dla kamka to o wiele za malo:/


  8. #8

    Re: Pomocy !!!coś dzieje się z moim kamkiem

    Z wypowiedzi Esiny jasno wynika że 4 świerszcze na tydzień obsypane witaminami.


  9. #9

    Re: Pomocy !!!coś dzieje się z moim kamkiem

    Nie wiem jak wy ale ja zrozumiałem że ona dostawał 4 świerszcze tygodniowo + witaminy :/


  10. #10

    Re: Pomocy !!!coś dzieje się z moim kamkiem

    Hehe Lukas to my tak samo myślimy. No i jeszcze woda do picia. Kameleony to takie dziwolongi (ale mi się podobają) że powinny mieć wodospad w terrarium ponieważ szum spływającej wody stymuluje je do picia.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •