Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Agama Brodata - pyszczek...

  1. #1

    Agama Brodata - pyszczek...

    Mam 2 problemy. Pierwszy z nich to:

    Prawdopodobnie na nosku łuski jej odeszły, ale za Chiny nie wiem dlaczego?! Czy te łuski przy następnej wylince się odbudują, a może to nie są odpadnięte łuski... Może wiecie co to jest, czy mam jej to przemyc itd...

    2 problem to:

    Pozostała wylinka pod oczami i nie moge jej tego zdjąc bo:
    a) Jak tylko ją namocze i chce zdjąc to ona odsuwa pyszczek
    b) Nie wiem czym to zdjąc... Pensetą nie bardzo, wacikiem do uszu probowałem...
    Macie jakies pomysły jak jej to zdjąc? Czy może samo odpadnie?


    Z góry dziękuje serdecznie za informacje...

    P.S. Ale mimo tego agama śmiga i ma apetyt


  2. #2

    Re: Agama Brodata - pyszczek...

    Co do pierwszefo zdięcia to nie widze dokładnie o co Ci chodzi, jeśli to odpadnięte łuski to powinny odrosnąć (twoja skóra też odrasta), a co drugiego to pozostałości starej skóry powinny zejść przy najbliższej wylińce.


  3. #3
    luz_jacek
    Guest

    Re: Agama Brodata - pyszczek...

    A jak koniecznie masz grzebać jej koło głowy to nie rób tego w dzień tylko w nocy kiedy śpi lub kiedy jest zaspana, ale ostrzebam przed używaniem ostrych przedmiotów !!!
    Jak sie wyszarpnie to możesz jej zrobić krzywde


  4. #4

    Re: Agama Brodata - pyszczek...

    luz_jacek, bez przesady... Aż taki głupi to nie jestem żeby jej pod okiem nożem albo igłą majstrowac :/ A jak w nocy jej bede grzebal i niechcacy sie obudzi?! Straci do mnie zaufanie... Chociaż raz łapałem swierszcza w terra jak spała(były szpary i jak tylko w nocy skubance wychodzily to je łapałem :]), to jak kamien...


  5. #5

    Re: Agama Brodata - pyszczek...

    Hmm, to pierwsze to raczej nie odpadniente łuski tylko jakieś otarcie. A ta wylinka to zejdzie przy najbliższej wylince albo sama odpadnie jeszcze przed nią. Niemasz się czym martwić.


  6. #6

    Re: Agama Brodata - pyszczek...

    Zgadzam się z przedmówcą.Wygląda to na zwykłe otarcie .Zarówno wylinką jak i otarciem,nie masz się co przejmować.


  7. #7

    Re: Agama Brodata - pyszczek...

    Otarcie już odrosło, ale wylinka dalej i nie chce odpasc... Hmmm


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •