Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: 2-3 cm jaczurka polska - ratunku !

  1. #1

    2-3 cm jaczurka polska - ratunku !

    Witam, jest problem przeniesiono mi do domu takie maleństwo ;/ Pierwszy odruch to było zeby natychmiast wypuścić ja spowrotem ale dowiedzałem sie ze szła sobie samotnie drogą i przyniesiono ja do mnie bo ja hoduje agame..teraz mam dylemat. W jakie miejsce ja wypuśćić no i czy jak ja wypuszcze to jakie ma szanse przezycia. Moze prubowac ja podkamić i wtedy wypuścić.. nie wiem serio co mam robić !?

  2. #2

    Re: 2-3 cm jaczurka polska - ratunku !

    wypusc ja na wolnosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  3. #3

    Re: 2-3 cm jaczurka polska - ratunku !

    przeczytałeś uwaznie to co pisałem?! oczywiscie ze ją wypuszcze tylko tak jak pisalem mysle ze jest za mała pozatym dziś strasznie pada...

  4. #4

    Re: 2-3 cm jaczurka polska - ratunku !

    Na co jest za mała? Na życie? Da sobie radę. Ja przeczytałem bardzo uważnie i napiszę to samo. Wypuść. Nie koniecznie na środku drogi, ale w okolicy, w której została złapana.

  5. #5

    Re: 2-3 cm jaczurka polska - ratunku !

    ok mam nadzeje ze mace racje, przestało padać wiec temat można zamknąć

  6. #6
    _aron_
    Guest

    Re: 2-3 cm jaczurka polska - ratunku !

    najlepiej wypuść ją w krzakach lub w wysokiej trawie aby szybko znalazła sobie nowe schronienie.


  7. #7

    Re: 2-3 cm jaczurka polska - ratunku !

    Jeśli złapana w czasie deszczu to pewnie traszka, a nie jaszczurka. A jeśli traszka to powinna zostać wypuszcaona wieczorem lub w czasie deszczu (wypuszczona w czasie ciepłej, suchej pogody po prostu wyschnie). A jeśli jaszczurka może zostać wypuszczona kiedykolwiek, nawet jak jest kilkanaście stopni poradzi sobie.


  8. #8

    Re: 2-3 cm jaczurka polska - ratunku !

    Ech, wiedziałem że to traszka- jakieś takie przeczucie. W takich sytuacjach trzeba poczekać na wypowieź jakiejś osoby z autorytetem (RobertM) a nie tak na łapu capu najlepiej przez balkon żeby było szybciej.... przecież nic się jej niestanie jak sobie przeczeka do wypowiedzi kogoś kompetentnego. mordd- jesteś moim autorytetem jeśli chodzi o węże ale z jaszczurkami jest trochę inaczej
    Najlepiej zrób tak jak powiedział RobertM


  9. #9

    Re: 2-3 cm jaczurka polska - ratunku !

    Tylko skąd mamy wiedzieć, czy to jaszczurka czy traszka?


  10. #10

    Re: 2-3 cm jaczurka polska - ratunku !

    juz po sprawie bo tak czy tak wypuściłem ją po deszczu w krzakach wiec powinna sobie dać rade. Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •