wiatm

Jeśli nie jedzą pierwsze trzy dni to nie masz sie czym martwić. Muszą sie zaaklimatyzować . Spróbuj je nakarmić za pare dnii albo poprostu wpuść im kilka świerszczy do terrarium to sobie same zapolują .



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------