-
Re: agamki
wiatm
Jeśli nie jedzą pierwsze trzy dni to nie masz sie czym martwić. Muszą sie zaaklimatyzować . Spróbuj je nakarmić za pare dnii albo poprostu wpuść im kilka świerszczy do terrarium to sobie same zapolują .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum