Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: agamki

  1. #1

    agamki

    Witam dostąłem młode agamy słabo znam sie na gadach maja 8 cm z ogonem maluszki sa pod uv .mam problemz jedzeniem niechcą jesć nawet 0.5 cm swierszczy ale kupke robia codziennie mam je 3 dni i nic niejadły a na biegajace swierszczyki niereagują choc sa mniejsze od ich głowy jaszczurki sa ładne nie maja zadnej krzywicy wszystko jest oky czym wy karmicie takie maluszki ??

    Dzieki za odp


  2. #2

    Re: agamki

    ile razy znajdziemy na tym forum podobne posty? :/
    agamka musi się zaaklimatyzowac, a to wymaga czasu. Poczekaj jeszcze i spróbuj za kilka dni podać świerszcza...


  3. #3

    Re: agamki

    wiatm

    Jeśli nie jedzą pierwsze trzy dni to nie masz sie czym martwić. Muszą sie zaaklimatyzować . Spróbuj je nakarmić za pare dnii albo poprostu wpuść im kilka świerszczy do terrarium to sobie same zapolują .



    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------


  4. #4

    Re: agamki

    Pod żadnym pozorem ich nie bierz na ręce,nie otwieraj ciągle terrarium,nie stój przy nim cały czas,nie słuchaj głośno muzyki,nie rób gwałtownych ruchów przy terrarium.Agamy muszą mieć ciszę i spokój. Zaczną jeść jak poczują sie pewnie.Nowe miejsce jest dla nich wielkim stresem dlatewgo bądź cierpliwy i daj im spokój.


  5. #5

    Re: agamki

    hmm troche dziwnie bo mam je w plastikowym pojemniku na dnie chusteczki nad tym jest lampka uv pojemnik jest otwart niewiem czy sie zaaklimatyzuja czesto tam niezagladam i niedotykam ich


  6. #6

    Re: agamki

    Przełóż je do terrarium tak,jak rozmawialiśmy na GG. Będzie wszystko dobrze,tylko daj im czas na aklimatyzację


  7. #7

    Re: agamki

    Dzieki wielkie zrobiłem tak jak mówiłaś :*


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •