Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Zimowanie węży......?? HELP!

  1. #1
    Adrian Furman -AdN-
    Guest

    Zimowanie węży......?? HELP!

    Jak mam zrobic odpowiednie warunki dla weza na zimowanie ?? Mam go wstawic do lodowki czy w zimie na balkon??? Jak mam uzyskac temp. 6-10 stponi?? POMOCY!

  2. #2

    Re: Zimowanie węży......?? HELP!

    hmm do lodowki........ slyszalem ze ludzei tak robia, balkon chyab odpada bo bedzie za zimno, moze piwnica ?? ja moj egekony lamparcie dam do piwnicy, jeszcze nigdy nei zimowalem zwierzat, ale to chyab najlepsze rozwiazanie, oczywiscie moge sie mylic, takze prosze mnie poprawic

    pozdrawiam
    dark

  3. #3

    Re: Zimowanie węży......?? HELP!

    daj sobie spokoj z zimowaniem gekona lamparciego, nie masz doswiadczenia i mozesz mu tylko kzywde zrobic, a pozatym po co chcesz go zimowac, tonie jest niezbedne


  4. #4
    Nook
    Guest

    Re: Zimowanie węży......?? HELP!

    Arrow ma racje, po co podejmować ryzyko.


  5. #5
    Adrian Furman -AdN-
    Guest

    Re: Zimowanie węży......?? HELP!

    Ale ja mam zaskronca...na moim podworku sie osiedlił i miał gniazd, wzielem go do terra i hoduje...ale on 4 m-ce zimuje i dlatego potrzebuje pomocy!

  6. #6

    Re: Zimowanie węży......?? HELP!

    nie chodzi mi o typowe zimowanie, tylko obnizenie temperatury to chyba potrzebne zeby rozmnozyc te gekony

  7. #7

    Re: Zimowanie węży......?? HELP!

    ja zimuję lampropeltisy w piwnicy (około 8 C),od kilku lat i nie zauważyłem żeby działa im się przez to jakaś krzywda,mam jeszcze Crotalus atrox od maja 2001 tej zimy też był w piwnicy,ma obecnie 2 lata i 90 cm-chyba mu nie zaszkodziło.
    pozdraw.

  8. #8
    soferim
    Guest

    Re: Zimowanie węży......?? HELP!

    Adrianie
    pomijając to że zaskroniec jest pod całkowitą ochroną i trzymanie, bądź hodowanie go w warunkach terraryjnych jest nielegalne, to czy nie uważasz, że jemu byłoby najlepiej znów na wolności?
    pomyśl o tym

    pozdrawiam

    soferim

  9. #9
    Adrian Furman -AdN-
    Guest

    Re: Zimowanie węży......?? HELP!

    Wiem ze jest nielegalne i ze jest chroniony...ale tam gdzie ja mieszkam jest ich naprawde duzo. Rozmnozyły sie na moim podwurku...co mialem zrobic>? Wziołem jednego do hodowli...zreszta przeciez innym weża ktore trzymaja inni ludzie tez byłoby lepiej na wolnosci...ale moze i masz racje, wziolem go tylko na pewien okres...na miesiac gdzies bo pojade na te targi i tam zamierzam kupic soibie jakas jaszczurke... POZDRAWIAM!

  10. #10
    Adrian Furman -AdN-
    Guest

    Re: Zimowanie węży......?? HELP!

    Hej soferim...!
    Dajesz im jeść w czasie zimowania czy poprostu zostawiasz je na jakis czas w piwnicy i przychoidzisz po kilku miesiacach??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •