Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Węże gliwickie :-)

  1. #1

    Węże gliwickie :-)

    Witam Wszystkich. Jestem tutaj drugi raz.
    Uwielbiam węże! To moja platoniczna namiętność :-)))
    Zamierzam kupic zbożóweczkę. Ale moja wiedza teoretyczna jest mała, a praktyczna żadna :-(((
    Czy jest ktoś życzliwy w okolicach, kto sie na tym zna? Czy są jakieś wystawy i spotkania snake-fanów w rejonach Gliwic?
    Pozdrawiam
    Barbara

  2. #2

    Re: Węże gliwickie :-)

    bedzie wystawa w zabrzu, co do kogos kto sie na tym zna mysle ze Pan Brachaczek cos o tym wie ;P

  3. #3

    Re: Węże gliwickie :-)

    Sorrka, a KTO to jest Pan Brachaczek??
    O wystawie coś juz czytałam, to ta pod koniec września?
    Dziękuję.
    Pozdrawiam
    B

  4. #4

    Re: Węże gliwickie :-)

    pan brachaczyk zajmuje sie hodowla roznych gadow i plazow, pracuje w chorzowskim zoo, jak chcesz to dam Ci do neigo numer albo sie kiedys zgadamy i razem do neigo wybeirzemy

  5. #5

    Re: Węże gliwickie :-)

    Właśnie chce się wybrać do Chrzowa, bo czegoś się muszę wreszcie dowiedzieć.
    I dowiem się?
    Czy pan B. chętnie udziela takim "zielonym" osobom porad?
    Pozdrowionka
    Barbara

  6. #6

    Re: Węże gliwickie :-)

    nie wiem czy robi to z checia, ale nie bylo przypadku zeby odmowil przynajmniej ja takiego nie znam

  7. #7

    Re: Węże gliwickie :-)

    hehe, pan Brachaczek niezbyt chetnie rozmawia z nieznajomymi. ostatnio jest dosc zajety i nie ma na nic czasu... dorwac go mozna teraz na gieldzie w katowicach w kazdy poniedzialek. ale jakbyscie sie do niego wybierali to z checia sie dolacze. pozdrawiam - Mateusz


  8. #8

    Re: Węże gliwickie :-)

    mozna sie tez wybrac do bytomia do pana Cygala. ten tez ma niezle informacje i niezle zwierzeta. jakby co to dajcie mi znac na maila lysy@goo.pl lub telefonicznie 505 080 306


  9. #9

    Re: Węże gliwickie :-)

    Ta wycieczka to kapitalny pomysł!
    Tylko Panowie, chyba mogę robić za waszego opiekuna, bo już jestem pełnoletnia :-))))
    Moze w przyszłym tygodniu?
    mam jeszcze wakacje od studentów :-)))
    barbara

  10. #10

    Re: Węże gliwickie :-)

    witaj
    wspomniałeś coś o giełdzie w Katowicach możesz mi powiedziec dokładniej gdzie ona jest?? i kiedy??
    dzięki
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •