Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: pyton królewski czy zielony

  1. #1

    pyton królewski czy zielony

    Hoduje jaszczurki od 3lat w przyszlym roku planu je kupic węża(wreszcie przekonalem żone) najbardziej interesuja mnie dwa gatunki prosze o rade hodowców czy wymienione gatunki sprawiaja duzo problemów p.królewski(podobno niejadek-klopoty z karmieniem) pyton zielony (podobno agresywny,i bardzo wrazliwy na wszelkie wahania temp. i wilgotności)

  2. #2

    Re: pyton królewski czy zielony

    Ja jestem za pytonem królewskim.
    A to dlatego że łatwiejszy w chodowli ,tańszy i bardziej dostępny w sklepach zoologicznych.
    Pytona zielonego także możesz kupić ale najczęściej przedtem trzeba zamówić , lecz jest to gad dla zawansowanych hodowców nie żałujących pieniędzy na jego zakup .

    życze dobrego wyboru.

  3. #3

    Re: pyton królewski czy zielony

    Jeżeli nie masz doświadczenia z wężami to żaden z nich nie jest dobrym wyborem. Oba delikatne i sprawiają kłopoty początkującym 'hodowcom'. Pomysł zakupu Pytona Zielonego powinienej odpuścić, a na królewskiego zdecydować się jeżeli jesteś pewien że zapewnisz mu godziwe warunki no i wykażesz się cierpliwością... jaknp nie będzie jadł 8 miesięcy...


  4. #4

    Re: pyton królewski czy zielony

    EVOKER MA RACJE JESLI TO TWÓJ PIERWSZY WĄŻ TO POSZUKAJ COS INNEGO.JEST PRZECIEZ Z CZEGO WYBIERAC.ALE ZOSTAJĄC PRZY TYCH OSOBISCIE WYBRALBYM KRÓLEWSKIEGO.
    POZDRAWIAM .POWODZENIA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •