Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: agresja E.Teaniura

  1. #1

    agresja E.Teaniura

    kilka dni temu skarzylem sie na agresje wezyka chinskiego. Dzis zauważyłem że węzyk ma zielone oczy tzn mętne. O ile wiem jest to oznaka zbliżającej się wylinki. Czy zbliżająca się wylinka moze być powodem agresii?? no i mam jeszcze 2 pytania:
    czy nadal mam go brac na rece czy czekac az przejdzie wylinke... ew ile jeszcze odczekac po wylince zanim zaczne znow brac na reke??
    jesli zmętniały oczy to za ile czasu moge spodziewac sie wylinki?? nie wiem po ktorej wylince jest waz ale ma 60cm bo mierzylem go wczoraj )

    za wszystkie odpowiedzi tnx )


  2. #2

    Re: agresja E.Teaniura

    To bardzo proste, a mianowicie wąż który ma zmętlone oczy jest ślepy i pszez to agresywny...zaczekaj aż mu sie oczy zrobią normalne i będzie wszystko. ok.POZDRAWIAM

  3. #3

    Re: agresja E.Teaniura

    oczy "zielone" to narazie początek mętnienia za około dzień będzie miał całe białe. Po około 2 dniach zrobią mu się znowu normalne i po około 2 dniach od znormalizowania koloru oczów zrzuci skórę


  4. #4

    Re: agresja E.Teaniura

    a jak z tym braniem na reke??? pewnie powinienem dac mu spokoj co??

    acha i jeszcze cos mi sie przypomnialo... ile czasu po wylince moge dac zarcie??


  5. #5
    Lord_Leoric
    Guest

    Re: agresja E.Teaniura

    Daj mu troche jeszcze spokoju.... po jakims czasie dopiero bierz go na rece... A co do karmienia... to mozesz dac mu nawet po tym jak zrzuci skore.... Ale lepiej dac mu na nastepny dzien.


    Pozdrawiam

    Lord_Leoric

    __________________________________

    - Elaphe guttata 0.1.0
    - Python molurus bivittatus 1.0.0

    __________________________________

  6. #6
    Ray
    Guest

    Re: agresja E.Teaniura

    tez mam Elaphe ale moj jest taki lagodny ze nawet jak mam metne oczy przed wylinka to moge go brac;oczka znikna w ciagu dnia, dwoch i mozesz smialo go brac na rece potem wylinka za jakies 2-3 dni i od razu mozesz go brac;ja nawet musialem mojemu pomagac zdejmowac skore bo jak byl mlody to zapomnialem raz dobrze nawilzyc;
    nara


  7. #7

    Re: agresja E.Teaniura

    wczoraj jak podszedlem do terra to malo sie nie zabil o szybke... tak napiernicza glowa w szybe jak kogos zobaczy ze az mi sie slabo robi (((


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •