Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: pomozie !! jak temu zapobiec ??

  1. #1

    pomozie !! jak temu zapobiec ??

    no wiec ,moj waz (epicrates cenchria cenchria-boa teczowy brazylijski 50cm obwod palca wskazujacego )podczas mojej nieobecnosci uciekł z wlasnego terrarium i wdarł sie do terrarium myszy
    a ze byly tam tylko 2 myszy jedna z nich złapal a druga wyskoczyla
    akurat tak sie sklada ze ta co złapał to byla samica w ciazy!! i byla wielka
    teraz moj maly wezyk wyglada jak jakas napompowana anakonda
    i nie chce by "wysrał" za przeproszeniem swoje jelito
    czy tam wypadniece kloaki
    jak temu zapobiec ? czy ktos zna jakis sposob?? waz jadl 2 dni temu
    aha no i dzien przed mysz zjadl oseska
    moze nasmarowac go wazelina ??
    prosze pomozcie wezyk jest piekny a nie chce zeby zginal w taki sposob ((

    CO ROBIC?? dzieki z gory za odp

    Pozdrawiam]
    Darek


  2. #2

    Re: pomozie !! jak temu zapobiec ??

    Jesli waz stwridzl ze jeszcze cos w sobie zmiesci to nie widze porblemu. Czekaj, najwyzej myszke wyzyga. smarowanie wazleina ?? Wy to macie pomysly. Nic mu nie bedzie, przynajmniej ja tak sadze. Po prostu musi miec teraz dluzsza przerwe w dostawie pokarmu.


  3. #3

    Re: pomozie !! jak temu zapobiec ??

    dzieki
    z ta wazelina to chcialem mu tylko pupke nasmarowac <hahaha>


    rowniez POZDRAWIAM
    narka


  4. #4

    Re: pomozie !! jak temu zapobiec ??

    nic mu nie rób!!! jak zjadł widać był głodny i tyle, strawi pokarm i chetnie zje następne, "z ta wazelina to chcialem mu tylko pupke nasmarowac " zoofilia w Polsce jest karalna )))

  5. #5
    Marcin Ratajczak
    Guest

    Re: pomozie !! jak temu zapobiec ??

    Możesz troche podwyższyć temprerature to pomoże w trawieniu :-)
    Ja zawsze po nakarmieniu węża podwyższam mu temp.


  6. #6
    Dawid Grams (daniels)
    Guest

    Re: pomozie !! jak temu zapobiec ??

    Jak zapewnie niewiecie byłem w sklepie i widziałem pytona królewskiego który zjadł za duzego gryzonia jakiegoś tam. Po 3 czy 4 dniach przszedłem do sklepu patrze wąż wydalił własne jelito gróbe. Dałem mu mało szans na przerzycie niestety wąż odszedł 2 dni puźniej i tak sie dobrze trzymał Wiec neiche krytykować waszych wypowiedzi ale zawsze przyda sie ostrożnosć!!!!!! Bluff teraz tylko możesz czekać co czas przyniesie :/ naj lepiej by było jak by wąż wyzygał sie. Ale jak zawczenie bedzie chcial ją wydalić to masz po wezyku


    Ps; Widziałem jego weża i wiem jakie ma rozmiary dosłownie waż to sznórwka. Mysz też widziałem wkońcu ja mu ją dałem na rozmnażanie i powiem że ta mysz to był spaslak a co do tego jak jeszcze była w ciąży :/


  7. #7

    Re: pomozie !! jak temu zapobiec ??

    Jedem przypadej na milion Ci sie trafil. Bluff nic nie rob. Bedzie oki. Wyobraz sobie jak wygladal moj pyton tygrysi (1,6 metra) jak zjadl 2 ogromne szczory i swinke morska.myslalem,ze mu kloake rozerwie baniaczek jakby waz o grubosci przedramienia polknal pilke do kosza Po tygodniu nie bylo sladu Bedzie oki.

  8. #8

    Re: pomozie !! jak temu zapobiec ??

    Sir_bonzo ma racje zjadł to i wysra - nic mu nie będzie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •