Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pyton Królewski

  1. #1

    Pyton Królewski

    Witam mam takie pytanie odnoscie tego gatunku pytona.Od jakiegos czasu jestem wlascicielem weza chinskiego i ma sie on dobrze wylinke przechodzi sredni co 5 tyg i szybko rosnie.Warunki tez ma dobre bo nie wiedze zeby narzekal
    Chodzi mi o to czy doswiadczenie nabrane z chinczykiem starczy do hodowania krolewicza??Dodam ze oczywiscie czytalem o pytonie opis na stronie terraruim jak i posty na tym forum.Licze ze bede mogl zabrac sie za hodowle tego wspanialego weza...

  2. #2

    Re: Pyton Królewski

    Ja przed pytonkiem miałem tylko nerodie (z węży)-hdowla na pewno zdecydowanie się różni od pytona i nie mam z nim jakoś żadnych problemów. Moze są delikatne i wybredne, ale jeśłi zapewnisz mu odpowiednie warunki w terrarium i karmę jaką toleruje to trzyma ise go tak samo łatwo jak inne węże. Do tego ich zaletą jest łagodnosć. Mój pochodzący z odłowu samiec kupiony jako dorosły osobnik nigdy nie próbował mnie ugyźć.


  3. #3

    Re: Pyton Królewski

    nawed zupelnie poczatkujacy moze sobie kupic regiusa
    TYlko nie kupuj doroslych bo takie przez nagla zmiane warunkow moga nie jesc


  4. #4

    Re: Pyton Królewski

    Witam. Ja chce sprzedac Regiuska 94cm. urodzony czerwiec 2003. Jest sliczny, urodzony w niewoli, zaswiadczenie od weterynarza, cites. Nie ma zadnego problemu z jedzeniem. Daj znac na gg 9399982 albo na meila.


  5. #5

    Re: Pyton Królewski

    Arem - powiem tak. jeśli masz chińczyka i nie masz z nim problemu, to raczej na pewno poradzisz sobie z regiusem. ja przed regiusem nie miałem nigdy żadnego weza, ale solidne przygotowanie teoretyczne, odpowiednio przeprowadzona aklimatyzacja w nowym otoczeniu i to, że pilnowałem temperatury sprawiły, że nie mialem z tym wężem żadnych większych problemów.

    tak więc jeśli sie ktoś przyłoży, to raczej do przymusowego karmienia nie będzie zmuszony. mó zaczął jeść po 3-4 tygodniach od przyjazdu do mnie.

    problemy z karmieniem dotyczą głównie osobników z odłowu (niestety aktualnie na rynku większość jest z odłowu), ale przede wszystkim osobników dorosłych. nawet młode z odłowu średnio doświadczonemu terraryście nie powinny sprawić problemów.


  6. #6
    Krystian Sz
    Guest

    Re: Pyton Królewski

    Morzesz kupowac smiało tylko postaraj sie zapewnic optymalne warunki
    Nie ma zadnego problemu z oswajaniem
    pozdrowienia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •