Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Ja Mam Takie Pytanie

  1. #1

    Ja Mam Takie Pytanie

    Mianowicie boje sie ze jak moj waz wyjdzie z baseniku i cos mu dobije np. bedzie go ciaglo do zarowki (chociaz jest zabezpieczona) i przeciez na rozgrzana zarowke spadnie kropelke to bedzie BUM. I moze stac sie cos wezowi.


  2. #2

    Re: Ja Mam Takie Pytanie

    Ja jak spryskuję wieczorem terraria to zawsze coś leci na żarówkę i nic. Ale też nie sądzę żeby twojemu maluszkowi przyszło do głowy się dogrzewać na żarówce.


  3. #3

    Re: Ja Mam Takie Pytanie

    nie mozliwe zeby kropelka spadla na zarowke ktora wisi chyba ze masz jakos tak dziwnie zamontowana.


  4. #4

    Re: Ja Mam Takie Pytanie

    Teoretycznie masz rację ale z drugiej strony tak jak napisał Fryzjer fizyczną niemożliwością jest żeby kropelka spadła na żarówkę bo przecież wąż nie ma możliwości wyjścia nad nią. Jedyne co mi przychodzi do głowy to podczas spryskiwania prysnąć na żarówkę lub np. jeśli wąż z dużym impetem wpadnie do basenu to może tak rozchlapać wodę że chlapnie na żarówkę. Tak mi się to nasunęło po tym jak wczoraj odwiedzam moją Regi a tam w terra powódź - szyby zachalapne, wszędzie pełno błota. Po prostu się wspinała po wodospadzie i grychnęła do wody ze sporej wysokości.


  5. #5
    michał antoniak
    Guest

    Re: Ja Mam Takie Pytanie

    nic nie będzie twojej żarówce ja codziennie w swoich terariach jak spryskuje to jakies tam krople lecą na żarówkę i jeszcze mi się nie zdażyło żeby było z niż BUM więc mozesz być spokojny.
    CHYBA że masz jakąś bardzo mocną żarówkę która rozgrzewa się do bardzo wys temp i bardzo zimną wode to wtedy do mozliwe ale ogólnie to żądko się coś takiego dzieje POZDRÓWKO


  6. #6

    Re: Ja Mam Takie Pytanie

    tak jak wyzej, i jeszcze jedno, waz to nie jest masochista nie lubi sie parzyc o zarowki, biczowac itp.


  7. #7

    Re: Ja Mam Takie Pytanie

    ja miałem kiedyś tak że na rozgrzną zarowke spadło troche wody a ona wybuchła, naszczęścnie to nie było w terrarium jeżeli nie chcesz sie o to bać to po prostu żarówke daj wysoko, dobrze ją zapezpiecz, uważaj przy spryskiwaniu


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •