Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: UCIECZKA ZBOZOWKI

  1. #1

    UCIECZKA ZBOZOWKI

    Witam
    Co robić uciekla mi zbozowka mala 35 cm. szukalem wszedzie i nie ma .... co robic??? ile wytrwa bez jedzenia ??


  2. #2

    Re: UCIECZKA ZBOZOWKI

    wytrawa bardzo dlugo. poszukaj jej. mozesz np. wsadzic myszke do pojemnika dluzszego niz zbozoweczka, zrobic schodki do pojemnika i poczekac az zglodnieje. albo ochlodzic dom i zostawic jedno cieplejse miejsce np. ogrzewac lampa, powinna sie znalezc


  3. #3

    Re: UCIECZKA ZBOZOWKI

    Jezeli chodzi o ucieczki wezy to teoria glosi ze w pierwszej dobie po ucieczce gadzinka jest nie dalej niz 5m od terra ( potwierdzam z wlasnych doswiadczen ) a w drugiej - rokendrolowa ucieczka bez trzymanki, moze byc poprostu wszedzie.

  4. #4

    Re: UCIECZKA ZBOZOWKI

    dobrze daroo mowi jak mi cos uciekalo to praktycznie zawsze zaraz kolo terra siedzialo


  5. #5
    Fidel
    Guest

    Re: UCIECZKA ZBOZOWKI

    Mi jak uciekła zbożowa to znalazłem po 14 dniach siedziała pod kiblem :P

  6. #6
    Czarna Rozpacz
    Guest

    Re: UCIECZKA ZBOZOWKI

    a mi zniknela w nocy.Przesukalem polki dostepne,poodsuwalem szafki,zajrzalem pod spod,ale nie zalazlem.
    Teraz otwarte okno w pokoju i wlaczona lampka na podlodze.Dobrze by bylo gdyby jednak wrocila bo to jest powazny problem.Cholerne zwierze,byly 2 tygodnie spokoju a teraz sie stresow nazre przez nia

  7. #7
    winiok
    Guest

    Re: UCIECZKA ZBOZOWKI

    Poszukaj za mebali Ale tam raczej nie poszukaj pod dywanem w cieplych ciemnych miejscach moja byla w płytach spała se napewno ja znajdziesz rzuc w jedno miejsce swiatło wyjdzie sama do swiatla mi uciekła 2 razy wkoncu to sa zbozowki male Diabełki


  8. #8
    winiok
    Guest

    Re: UCIECZKA ZBOZOWKI

    aha zapomniallem ci powiedziec Poszukaj jej na wysokosci terrarium nie poszła daleko moja byla 50cm w lewo od terra na tej samej wysokosci napewno sie znajdzie jak juz sie znajdzie napisz gdzie była


  9. #9
    winiok
    Guest

    Re: UCIECZKA ZBOZOWKI

    aha i tak na przyszlosc trzymaj ja w faunboxie :] ja pierw czymalem w terra zjebala teraz siedzi w faunboxie i chyba jej sie podoba


  10. #10

    Re: UCIECZKA ZBOZOWKI

    mojego kolesia siedziala w kuchni pod zlewem w burakach


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •