Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: szukam kontaktu z hodowcami pytona królewskigo

  1. #11

    Re: szukam kontaktu z hodowcami pytona królewskigo

    bende śledził jego wypowiedzi i innych którym węże są wazne
    siemka

  2. #12

    Re: szukam kontaktu z hodowcami pytona królewskigo

    bardzo śmieszne

  3. #13

    Re: szukam kontaktu z hodowcami pytona królewskigo

    dzięki za rade też ci tak pomagali inni?>

  4. #14

    Re: szukam kontaktu z hodowcami pytona królewskigo

    Nie no, sorry. Nie chciałem zeby to zabrzmiało nieuprzejmie czy coś, ale prawdą jest że jeśli się hoduje jakieś zwierzę z rodzaju tych nieco delikatniejszych od pancernej zbożówki, zwłaszcza jeśli to jest jeden z pierwszych zwierzaków tego typu, to należy się do hodowli dobrze przygotować, uwzględniając przy tym plany na przyszłość. Czyli jeśli planowało się rozmnażanie to wypadałoby się dowiedzieć co nieco o rozmnażaniu danego gatunku. Już nie mówię o takich szczegóło-pierdołach jak cały proces rozrodu, cykle roczne i inne bzdury, ale przynajmniej podstawy taki jak właśnie wiek osiągnięcia dojrzałości płciowek czy ilość młodych w miocie. Jeszcze raz przepraszam jeśli moja odpowiedź była obraźliwa czy coś.

    A odpowiadając na pytanie: mnie również często odpowiadano poniżej poziomu zadanego pytania więc nie masz się co boczyć o byle żartobliwy tekścik Zresztą ja też jestem zwolennikiem zasady: kulturalne pytanie - uprzejma (w miarę) odpowiedź nawet jeśli pytanie wydaje się bez sensu lub np. jeśli ktoś po raz setny pyta o to samo. Jak chcesz zobacz sobie na ile postów odpowiadałem z anielską cierpliwością i wręcz stoickim spokojem.


  5. #15

    Re: szukam kontaktu z hodowcami pytona królewskigo

    jest ok .może porostu żle napisałem co chciałem się dowiedzieć.pozdrawiam cie serdecznie
    krzysiek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •