Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: gielda w lodzi?

  1. #1
    expo
    Guest

    gielda w lodzi?

    chcialbym sie wybrac na gielde do lodzi, nawet moze nie tyle aby cos kupic (choc w tym celu zamierzam przyjechac ), co moze obejrzec wszystkie te gady, bo w zoologicznych to ostatnio tylko legi, tygrysie i kameleony. mam pytania:
    1. jaki jest dokladny adres?
    2. czy wstep maja tylko wlasciciele sklepow, czy taka osoba jak ja bez problemow sie tam dostanie do srodka?
    3. o ktorej najlepiej tam byc?
    z gory dzieki za odpowiedz, pozdrawiam.

  2. #2

    Re: gielda w lodzi?

    kiedy ta gielda???? podajcie wiecej informacji prosze


  3. #3

    Re: gielda w lodzi?

    giełda w łodzi jest zawsze w czwartki. najlepiej tam być ok. 17 - 18. wstep mają właściciele sklepów zoologicznych, ale nie spotkałem się z tym aby nie wpuszczono osób nie posiadających działalnosci gospodarczej (za opłatą oczywiście:-))


  4. #4
    expo
    Guest

    Re: gielda w lodzi?

    a o ktorej gielda w ogole sie rozpoczyna?

  5. #5
    egro 44
    Guest

    Re: gielda w lodzi?

    I gdzie się znajduje? )

  6. #6

    Re: gielda w lodzi?

    i czy jest jakas strona internetowa poswiecona temu? jakis cennik?
    pozdrawiam


  7. #7

    Re: gielda w lodzi?

    Byłem tam ponad rok temu, ulicy nie pamiętam wiem ze było to chyba przy pętli aut. 175 prawie za miastem. Nie mam sklepu wiec się balem czy mnie nie wpuszcza. Byłem ok 16-tej wiec prawie godzinę czekałem bo najpierw wpuszczają dostawców później sklepy kupujących i dopiero ok. 17-tej niezmotoryzowanych kupujących( czyli mnie). Powiedziałem ze jestem z daleka i po chwili wahania pani sprzedała mi bilet chyba za 10pln. Gadów jak na lekarstwo za to rybek i roślinek akwariowych w brud. Były za to ptaki i inne zwierzaki. Cale mnóstwo klatek i karm.
    Ogólnie b. ciekawe przeżycie. Jak ktoś z was jedzie z Wa-wy lub przejeżdża przez Wa-we to bym prosił o kontakt na priva - może by był tak uprzejmy i kupił mi paczkę rybek (iglicznic) i kilka paczek roślinek.
    Zdaje się, ze stron Giełda nie ma.


  8. #8

    Re: gielda w lodzi?

    Pełna nazwa giełdy brzmi: "Ogólnopolska giełda zoologiczno - wędkarska". Odbywa się w każdy czwartek od godziny 17.00. Adres to: Łódź, ul. Równa 3. Bilet wstępu kosztuje 10 zł.

    ***** Do silicona *****
    Co ty opowiadasz że tam jest mało gadów !!! Napewno nawet nie byłeś przy stoiskach z gadami (mogę cie zrozumieć bo giełda jest olbrzymia). Więc sprostuje twoją wypowiedź.

    Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć gdzie dokładnie znajdują się stoiska z gadami na tej giełdzie to proszę pytać mailownie: matrix@konin.lm.pl lub przez gg: 1318493

  9. #9

    Re: gielda w lodzi?

    zgodze sie z siliconem, ze wybor gadow na gieldzie jest podobny do wyboru gadow w sklepie w warszawie, a z racji ze to "gielda" mozna sie zdziwic iloscia gadow. na calej gieldzie widzialem chyba zaledwie 4 moze 5 sprzedawcow gadow.


  10. #10

    Re: gielda w lodzi?

    Czy można tam kupić legwany obrożne?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •