Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: czerwony piasek ?

  1. #1

    czerwony piasek ?

    witam ) Chcialem sie dowiedzieć czy moze ktos z was ma czerwony piasek lub jakieś podłoże tego koloru ???????


  2. #2

    Re: czerwony piasek ?

    ale chcesz kupić czy popytać o to??? jeżeli chcesz kupić to na www.biofil.pl jest cz.p


  3. #3

    Re: czerwony piasek ?

    ostnio słyszałemże ten w biofilu jest spoko ale żadko go w nim maja dlatego najlepiej najpierw do nich zadzwoń


  4. #4
    Czarna Rozpacz
    Guest

    Re: czerwony piasek ?

    zarty sobie robicie?kupuje sie czerwony piaskowiec i sciera go,wychodzi piasek jak sie patrzy.i kilkakrotnie taniej niz gotowy

  5. #5

    Re: czerwony piasek ?

    moze glupio zapytam ale ryzykuje

    gdzie moge kupic taki czerwony piaskowiec? tylko sie nie smiac


  6. #6

    Re: czerwony piasek ?

    ja też nie mam pojęcia


  7. #7
    Czarna Rozpacz
    Guest

    Re: czerwony piasek ?

    sprobuj w skladach budowlanych.
    Widzialem kiedys takie paiaskowce tez w Castoramie i leroy

  8. #8

    Re: czerwony piasek ?

    Czarna Rozpacz mam pytanie - ile zajęło ci ucieranie tego piaskowca? ja chyba jednak te kilka godzin na to potrzebnych wolał bym zastąpić browarkiem i wycieczką do biofila kwestia priorytetów

    a co do piaskowca - czesto obudowuje sie nim kominki - zapytaj jakiegokolwiek kamieniarza


  9. #9
    Czarna Rozpacz
    Guest

    Re: czerwony piasek ?

    zgrzewa-miales kiedys piaskowiec w rekach?przeciez on sie sypie jak chcesz.bierze sie dwa kawalki piaskowca i pociera o siebie dzialaja wzgledem siebie jak sciernice.
    Mona tez wykorzystac szlifierke tasmowa z workiem.Ale wtedy bedzie jeszcze troche kurzu

  10. #10
    Czarna Rozpacz
    Guest

    Re: czerwony piasek ?

    zgrzewa-miales kiedys piaskowiec w rekach?przeciez on sie sypie jak chcesz.bierze sie dwa kawalki piaskowca i pociera o siebie dzialaja wzgledem siebie jak sciernice.
    Mona tez wykorzystac szlifierke tasmowa z workiem.Ale wtedy bedzie jeszcze troche kurzu

    tez wole piwko,ale mam tez na uwage moje fiananse
    Bo wiesz,ja sobie sklecilem tera za 140 zeta,a w zologiku musialbym dac jakies 260 za ta wielkosc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •