Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Żarówka ?? :> a Regius

  1. #1

    Żarówka ?? :> a Regius

    Wiem to znowu ja i moje pytanie,ale musze je zadać wiec tak mam w terrarium żarówke 60W podłączoną do ściemniacz i teraz pytanie wydaje mi ise że ona daje za dużo światła i że mój PYTON REGIUS z tego co czytałem woli jednak cimności i zastanawia mnie co można użyć na zamiane za lustrzanke ?? czy warto kupić tą żarówke firmy EXO TERRA taką czerwoną albo niebieską tylko że ona kosztuje ok 20 PLN i czy warto wydawać te pieniądze na taką żarówke...a może da się jakośc zakamuflować lustrzanke żeby dawał ciepłó ale mniej śwoatła !! mam nadzije że zrozumiecie co to napisałem !! Pozdrawiam !!

  2. #2

    Re: Żarówka ?? :> a Regius

    Na 100% będzie lepiej jak dasz promiennik podczerwieni i niebieską na noc.
    Pytasz czy warto ??
    Jeżeli kupiłeś wężyka, to teraz nie pytaj czy 3warto inwestowaćw jego komfort, było się nad tym zastanawiać przed kupnem, teraz to trzeba stworzyć mu jak najbardziej optymalne warunki.
    Co to jest 20 zł ?? Wstydź się :|
    Czy o sobie też tak myślisz ? czy warto zjeść lub coś ubrać za 20 zł ?


  3. #3
    TylerPL
    Guest

    Re: Żarówka ?? :> a Regius

    A ja mam 2 x 100W lustrzane i ona się cały czas teraz wygrzewa pod nią... I wcale się teraz nie chowa, powiem nawet że chuba nabrała wstrętu do kryjówki bo nie włazi do niej ok kilku dni...


  4. #4

    Re: Żarówka ?? :> a Regius

    nie chodzi mi o to że żal mi 20 zł tylko słyszałem że te żarówki są lipne tz po miechu padają i dlatego sie pytam !! a ile kosztuje promiennik podczerwieni i gdzie możan to dostać ??

  5. #5

    Re: Żarówka ?? :> a Regius

    Masz racje, po miesiacu padnie, hcyba ze bedziesz mial farta i podziała CI 2 miechy, nop albo pecha i po 2 tygodniach "zgasnie"

  6. #6

    Re: Żarówka ?? :> a Regius

    ee to łądna lipa to dobrze że jej nie kupiłęm bo za 20 PLn wole cos innego kupić a macie jakieś pomysły co do tych lustrzanek mogą tak zostać??? zaniedługo kupuje kabel grzewczy i zainstaluje na noc jej żeby miała ciepło !!

  7. #7

    Re: Żarówka ?? :> a Regius

    to chodzi o taki promiennik jak ma w swojej ofercie BIOFIL ??:>
    Ps głupio że na tym forum nie ma edycji postów:/

  8. #8

    Re: Żarówka ?? :> a Regius

    Ja mam u regiusa 150W Eko Terra-Heat Glo i swieci juz pol roku. A na noc lepszy od zarowki jest kabel grzewczy.


  9. #9

    Re: Żarówka ?? :> a Regius

    O tych z Biofila właśnie piszą że szybko padają, ja używam promienniki IR PHILIPS i wytrzymują około 2 lat, podłączone poprzez ściemniacz. Kliknij <a href=http://www.dworek.jaroslaw.pl/philips/HP3616.htm> ten link </a> , Takich promienników właśnie używam, tyle że są droższe odrobinę. Ja kupowałem w Auchan, w promocji, dawałem coś około 60 zł za sztukę.


  10. #10

    Re: Żarówka ?? :> a Regius

    cały czas sie zastanawiam czy promiennik czy kabel grzewczy...mam taki dylemat pomóżcie.....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •