Ja kupiłem go od kolegi za 25 zeta w małej szalce, plus pożywka która ma "niby" starczyć na kilka miesięcyMoże sie skusisz? Moge go zapytac czy ma ich wiecej.
Ja kupiłem go od kolegi za 25 zeta w małej szalce, plus pożywka która ma "niby" starczyć na kilka miesięcyMoże sie skusisz? Moge go zapytac czy ma ich wiecej.